My Friend Peppa Pig

720,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 30 مهر 1400
توسعه دهنده: Petoons Studio
ناشر: Outright Games
ژانر: Adventure, Platformer
پلتفرم ها: Microsoft Windows / PlayStation 4 / Xbox One / Nintendo Switch
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

برخی از عناوین در صنعت بازی‌های ویدیویی به نوعی طراحی می‌شوند که برای بازیکنان کم سن و سال‌تر مناسب باشند. اغلب این بازی‌ها سبک و سیاقی کارتونی داشته و دنیای جذاب و رنگارنگی را که به چشم کودکان زیبا می‌آید طراحی می‌کنند. تجربه چنین بازی‌هایی مانند قدم زدن به درون دنیای یک کارتون معروف است. بازی My Friend Peppa Pig از استودیو Petoons عنوانی با همین ویژگی‌ها بوده که در آن باید ماجراجویی‌های یک خوک بامزه را در دنیای کارتونی‌اش دنبال کنید.

در این بازی همه‌چیز سبک و سیاقی ساده و بامزه داشته و قرار نیست با چیز پیچیده‌ای روبه‌رو شوید. روایت داستان بازی کاملاً در دستان خودتان قرار دارد و آزاد هستید هر فعالیتی را در این محیط کارتونی انجام دهید. شاید بخواهید به پدرتان کمک کنید که عینک خودش را پیدا کند و یا رد حیوانات را در جنگل بزنید، در چاله‌های گل‌آلود بازی کنید و…. تجربه این بازی مانند قدم زدن در دنیای یک کارتون تلویزیونی بوده که مملو از شخصیت‌های دوست‌داشتنی و جذاب است.

گیم پلی با زاویه دوربین دید از بغل، دنیایی رنگارنگ را برای گشت‌وگذار توسط کاراکتر اصلی شما در اختیارتان قرار می‌دهد. انتخاب لباس و تیپ شخصیت اصلی بر عهده خودتان بوده و ماجراجویی‌های بسیاری را می‌توانید به انتخاب خود شروع کنید. گشت‌وگذار در محیط‌ها، پیدا کردن دوستان جدید و استفاده از قوه خلاقیت برای تجربه متفاوت از ویژگی‌های اصلی My Friend Peppa Pig است که می‌تواند هم جنبه سرگرم‌کننده برای کودکان داشته باشد و هم جنبه آموزشی. همچنین کنترل‌هایی برای والدین در بازی وجود دارد که با تنظیم زمانی مشخص بتوانند از بازی کردن بیش ‌از حد فرزندان خود جلوگیری کنند.

Region

,

720,000 تومان
( 0 نظر )