Metal Gear Survive کارکرده Region 2

240,000 تومان

برند:

موجود در انبار

سری Metal Gear یکی از قدیمی ترین سری های بازی رایانه ای می باشد ، این سری که در سبک مخفی کاری می باشد و طبق نظر بسیاری از بازی بازان این بازی پدر سبک مخفی کاری می باشد ، خالق این اثر استاد هیدئو کوجیما یکی از خلاق ترین و نابغه ترین بازی سازان عصر حاضر می باشد ، این شخص تاکنون موفق به خلق 13 بازی در این سری شده است که به راحتی می توان گفت هرکدام از این بازی ها یک شاهکار می باشند ، کوجیما با نتشار هرکدام از این بازی ها سبک مخفی کاری را وارد مرحله ای جدید می کرد و در دنیایی که سایر استودیوهای بازی سازی مشغول بازیافت ایده های دیگران می باشند او با استفاده از خلاقیت ذاتی خود بازی هایی نظیر Metal Gear Solid 3: Snake Eater را به مخاطبان این سبک ارائه کرد . کوجیما اما در سال 2015 کمپانی کونامی را ترک کرد و بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain به عنوان آخرین بازی او در این سری منتشر شد .

داستان بازی مابین بازی Metal Gear Solid V: Ground Zeroes و Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در جریان است و گیم پلی بازی متفاوت با عناوین قبلی متمرکز بر سبک اکشن می باشد . در جریان نجات اسنیک در جریانات بازی فانتوم پین بیس اصلی شما وارد یک سیاه چالیه می شود و افراد بهمراه بیس وارد دنیایی موازی می شوند که در آن هیولاهایی زندگی می کنند که قصد کشتن شما را دارند . کونامی اعلام کرده است که بازی رایانه ای Metal Gear Survive یک تجربه کاملا متفاوت از این سری محبوب می باشد

مراحل بازی البته جدای از مراحل اصلی که معمولاً در پاکسازی مناطق و فعال سازی یا غیرفعال کردن دستگاه و بدست آوردن آیتم‌ها خلاصه شده، Side Quest‌های مختلف نیز وجود دارد که باعث تقویت مهارت‌ها و به‌دست آوردن آیتم‌های بیشتر می‌شود. اما با تمام این موارد، شاهد نوآوری خاصی در مراحل نیستیم و هر طور که حساب کنیم، تمامی حالات بازی بسیار شبیه یکدیگر هستند. و تنها راه فرار از این مراحل خسته کننده گذراندن تمام لحظاتتان به همراه دوستانتان است! حتی زامبی‌ها (یا بیماران) بازی نیز شبیه به کلیکرها در آخرین ما طراحی شده‌اند و اتفاقاً دقیقاً همانند کلیکرها، نابینا هستند و تنها بر اثر وجود صدا تحریک می‌شوند! سیستم کرفتینگ نیز در بازی وجود دارد و اتفاقاً جذاب و زیبا طراحی شده است. موردی که برای هر بازی بقا، دیگر کاملاً ضروری بنظر می‌رسد.

 

Region

,

240,000 تومان
( 0 نظر )