Lego City Undercover

600,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 28 اسفند 1391
توسعه دهنده: TT Games, TT Fusion
ناشر: Nintendo, TT Games, Warner Bros. Interactive Entertainment
ژانر: Action-adventure game
پلتفرم ها:  PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Wii U, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Lego City Undercover یک بازی جهان باز است که ابتدا در سال 2013 برای WII U منتشر شد و سپس در سال 2017، نینتندو اقدام به انتشار این بازی برای دیگر پلتفرم‌ها کرد. شما در بازی در نقش قهرمان اصلی «چیس مک‌کین» (Chase McCain) بازی می‌کنید، یک افسر پلیس که موظف است به عنوان مأمور مخفی وارد یک باند تبهکاری شده و مجرم بدنام «رکس فیوری» (Rex Fury) که به‌تازگی از زندان فرار کرده است را دستگیر کند، و بدین ترتیب به موج جنایت‌‎های او در سطح شهر پایان دهد.وقایع بازی در یک دنیای باز و شهری بزرگ با نام «Lego City» جریان دارد که طبق گفته توسعه دهنده، بالای بیست بخش/ناحیه‌‎ی منحصر به فرد برای کند و کاو وجود دارد.در بازی شما این توانایی را دارید که با انواع خودروها رانندگی کنید، سارقان خودروها را بیابید و آنان را دستگیر کنید، صدها آیتم‌های قابل جمع‌آوری بدست آورید و آزادانه در سطح خیابان‌ پرسه بزنید.

LEGO® CITY Undercover | Nintendo Switch | Games | Nintendo

گیم پلی بازی همانند بازی‌ها و انیمیشن های لگویی می‌ماند و کاملا حس خاطره‌انگیز بودن و بچگانه بودن لگوها رو برای شما تداعی می‌کند. نوع راه رفتن لگوها، هوش مصنوعی دشمنان، تنوع در به اتمام رساندن ماموریت ها (به این صورت که هر ماموریت را می‌توان از چند راه مختلف به پایان رساند) کاملا خبر از یک بازی کم نقص در بخش گیم پلی می دهد (داستان بازی در حدود 10 ساعت گیم پلی دارد). همانطور که قبل‌تر اشاره شد Lego City Undercover یک بازی جهان باز است و در آن بیش از 1000 نوع وسیله نقلیه از جمله: ماشین، موتور، هواپیما و… وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای به اتمام رساندن ماموریت هایتان استفاده کنید یا آزادانه در شهر به جستجو بپردازید.

lego undercover xbox one> OFF-56%

گرافیک بازی در نسخه‌های پرت شده تغییر زیادی نسبت به سال 2013 نداشته و فقط زمان بارگذاری بازی سریع شده است، ولی این به این معنا نیست که بازی از گرافیک بدی برخوردار است، گرافیک هنری بازی فوق‌العاده کار شده و رنگ‌بندی‌ها و نورپردازی‌ها بازی بسیار چشم‌نواز و حس بچگانه بودن و فان بودن بازی را کاملا منتقل می‌کند، گرافیک فنی در حد قابل قبولی قرار دارد هر چند در بازی شاهد باگ نیستیم ولی در بعضی صحنه‌ها افت فریم در بازی مشهود است.

LEGO City Undercover (Nintendo Wii U) Review | PCMag

Region

,

600,000 تومان
( 0 نظر )