Knack 2

630,000 تومان700,000 تومان

برند:

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

تنها با فشردن یک کلید میتوانید قابلیت تغییر اندازه شخصیت Knack را فعال کنید. در زمان برخورد با موانع و مسیرهای تنگ او را تا اندازه ۲ فوت کوچک کنید و در مقابل برای مبارزه با دیوها و دشمنان عظیم، وی را همانند یک هیولای عظیم جسه، رشد داده و کنترل کنید.

داستان بازی Knack 2 در حدود پس از اتفاقات نسخه اول جریان دارد و بامحوریت نابودی شهر زادگان شخصیت اصلی بازی است. شما طی روند بازی بوسیله همکاری با دوستان شخصیت Knack سعی در مبارزه و بازپس‌گیری شهر خود را از گالبین ها به عنوان دشمنان بازی، دارید.

 

بازی Knack 2 داستان شخصت Knack را روایت می‌کند و یک بازی اکشن-پلتفرمر است. شخصیت اصلی بازی قابلیت‌هایی چون مشت زدن، لگد زدن، تغییر سایز و همچنین توانایی‌های مبارزه‌ای دیگری دارد که با آن‌ها قادر به عبور از مراحل بازی خواهید بود. همچنین یک درخت مهارت هم در بازی وجود دارد که به لطف آن می‌توانید قابلیت‌های شخصیت اصلی بازی را در زمینه‌های مختلف ارتقا بدهید. بازی همچنین علاوه بر داشتن بخش تک‌نفره، از حالت Co-op نیز پشتیبانی می‌کند.

بازی Knack 2 شامل سیستم مبارزات بهبودیافته با بیش از ۲۰ حرکت پویاست که شما اجازه میدهد تا حرکاتی چون پرتاب پاهای کارکتر Knack به سوی دشمن، مشت هایی با تخریب پذیری بسیار و یا حتی تغییر دادن جهت حرکات حملات دشمنان به سمت خودشان را در روند بازی، انجام دهید. حالا Knack می‌تواند کنترل تانک یا ربات های بزرگ دیگر را هم برعهده بگیرد و از وسایل محیطی، برای شرکت در مبارزات بهره ببرد.

Region

, ,

630,000 تومان700,000 تومان
( 0 نظر )