Jurassic World Evolution 2

برند:

تاریخ انتشار : 19 آبان 1400
توسعه دهنده: Frontier Developments plc
ناشر: Frontier Developments plc
ژانر: Strategy Video Game, Business simulation, Simulation, Strategy
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

دایناسورها خزندگانی غول‌پیکر ماقبل تاریخ بوده که قبل از انسان‌ها، بر کره زمین پادشاهی می‌کردند و در رأس هرم غذایی قرار داشتند. برخورد شهاب‌سنگی بزرگ به زمین نسل این موجودات را منقرض کرد و امروزه فقط فسیل و استخوان از آن‌ها باقی‌ مانده است. یکی از فیلم‌های موفق سینمایی با نام پارک ژوراسیک، نظریه‌ای تخیلی را برای بازگرداندن این خزندگان به زندگی، به تصویر کشید و به‌سرعت به یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های اکشن و علمی تخیلی دوران خود تبدیل گشت و شماره‌های بعدی آن نیز ساخته شدند. بازی Jurassic World Evolution 2 از استودیو Frontier Developments عنوانی جدید بر مبنای دنیای همین سری فیلم‌ها بوده که در آن باید پارک ژوراسیک شخصی خودتان را بسازید.

این بازی بر اساس فیلم‌های دنیای ژوراسیک و با همکاری شرکت یونیورسال گیمز و دیجیتال پلتفرمز ساخته‌شده و به دنبال گسترش نقاط مثبت گیم‌پلی بازی اول به مرزهای تازه‌ای است. اگر مایل به کنترل یک پارک ژوراسیک با انواع و اقسام دایناسورهای عظیم هستید، باید بگوییم که نسخه‌ی دوم مجموعه‌ی دنیای ژوراسیک، با المان‌های تازه‌ای از راه رسیده تا عصر تازه‌ای برای بازی‌های شبیه‌ساز مدیریتی رقم بزند.

از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی باید به یک بخش داستانی بی‌نظیر با حضور بازیگران مشهور فیلم‌های دنیای ژوراسیک مانند جف گلدبلوم اشاره کرد. کمتر بازی شبیه‌سازی را می‌توان مشاهده کرد که یک خط روایی داشته باشند اما این اثر قرار نیست مانند عناوین موجود باشد و توسعه‌دهندگان اهداف والایی برا‌ی آن در نظر گرفته‌اند. برای اولین بار امکان ترک جزیره‌ی اصلی فراهم‌ شده و مکان‌های تازه‌ای مانند جنگل‌های خوش آب و صحراهای تماشایی در نظر گرفته‌شده‌اند تا چالش‌های مدیریتی تاز‌ه‌ای را بچشید.

گیم پلی بازی در سبک شبیه‌ساز ساخت‌وساز بوده و در آن باید پارک ژوراسیک شخصی خود را با تمامی جزییات، ساختمان‌ها و تجهیزاتش بسازید. در این شماره به ابزارهای بیشتر و دقیق‌تری دسترسی دارید و همچنین ساختمان‌های تازه‌ای برای بنا کردن موجود هستند. لوکیشن‌های موجود برای ساخت‌وساز نیز گسترده‌تر شده و در جنگل‌های انبوه، سرزمین‌های بیابانی و یا محل‌های ساحلی می‌توانید ساخت‌وساز کنید. علاوه بر این بیش از 75 گونه جدید از دایناسورها را می‌توانید به کمک مهندسی بیولوژیکی بازسازی کرده و از زنده شدن و تعامل آن‌ها با محیط و سایر دایناسورها لذت ببرید.

Region

,