Indivisible

850,000 تومان

برند:


تاریخ انتشار : 16 مهر 1398
توسعه دهنده: Lab Zero Games
ناشر: 505 Games
ژانر: Action role-playing game, Platform game, Indie game, Adventure game
پلتفرم ها: PlayStation 4, Microsoft Windows, Linux, macOS, Nintendo Switch, Classic Mac OS, Xbox One
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

ژانر پلتفرمر در دل خودش یک دنیای عظیم است و توسعه‌دهندگان آن را با ژانرهای بسیار دیگری تلفیق کرده‌اند. در این میان استودیو Lab Zero Games نیز دست به تولید بازی جذابی زده است و این بار ما را با Indivisible آشنا کرده است. این بازی یک نقش‌آفرینی پلتفرمر جذاب است که با انیمیشن‌های بشاش و زیبا ترکیب‌شده است و سیستم مبارزات منطقی و واقعی را چاشنی کار خودکرده است. کمپانی 505 Games که ناشر این بازی جذاب است، امید زیادی به فروش بالای این بازی دارد و می‌خواهد که همه در این دنیای فانتزی وار با داستان فوق‌العاده عمیق و جذاب غرق شوند و به‌وسیله سلاح‌های فوق‌العاده و نیروهای سحرآمیز، روزگار دشمنان را تیره‌وتار کنند.

Indivisible: guida e trucchi per affrontare l'avventura di Anja

داستان از آن جایی آغاز می‌شود که آژنا (Ajna)، کاراکتر اصلی بازی که یک دختر نوجوان یاغی است، پس از نابود شدن روستای محل زندگی‌اش به صورت ناخواسته پی به یک قدرت پنهان درون خود می‌برد. این قدرت عظیم که نمی توان پتانسیل های منفی آن را دست کم گفت، آجنا را راهی سفری می کند که هم پرده از اسرار این قدرت او برمیدارد هم آتش انتقام او را برای مجازات افرادی که در حمله به محل زندگیش دست داشتند. نکته اصلی درباره سناریوی داستان این است که به خودی خود جذابیت خاصی ندارد و این شخصیت پردازی بسیار خوب بازی است که به سناریوی آن جان می بخشد.

هر کدام از شخصیت های بازی Indivisible کارایی خودشان دارند و دنباله روی داستان خودشان هستند. آجنا قصد دارد تمامی این شخصیت ها را با همدیگر متحد کند و مردمان سرزمین های دور را به همدیگر گره بزند. دنیای ساکن بازی کم کم توسط این شخصیت ها به آغوش کشیده می شود و گویا امید به نجات آن دوباره زنده می شود. به عقیده بسیاری از منتقدان با یکی از وسیع ترین تجربه های RPG روبرو هستیم و داستان غنی کمک می کند که مکانیسم های مبارزاتی بازی معنای درستی پیدا کنند. این اکشن پلتفورمر دوبعدی پتانسیل این را دارد که در زمره اعتیادآورترین بازی های سال قرار بگیرد و بازیکنان هم سوای داستان و شخصیت پردازی ها از گیم پلی آن لذت خواهند برد. پس از اتمام بازی می توانید وارد داستان هر شخصیت شوید و همراهان آجنا را به طور وسیع تری بشناسید.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Indivisible”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

850,000 تومان
( 0 نظر )