Horizon:Zero Dawn کارکرده Region 2

340,000 تومان

برند:

Horizon:Zero Dawn یک درام زیبا و عاشقانه ی دیگر برای ما گیمرهاست که نشان میدهد سونی چقدر قدر طرفدرانش را میداند.

سفر به جایی که دنیایی دیگر نیست جایی که ماشین ها هستن که دنیا را میچرخانند و واقعا هدف شما چه خواهد بود؟!

موجود در انبار

شما در قالب یک بازی نقش آفرینی-اکشن پا به سفر به دنیایی خواهید گذاشت که دیگر دنیا نیست!

سفربه هیجان انگیزترین و احساس برانگیزترین دنیایی که تا بحال دیده اید! دنیایی که دیگر جولانگاه ماشین ها شده است و سفر به داخل قبیله ای که هیچ چیز از آداب و رسوم آنها نمیدانیم و شما در نقش Alloy یک دختر شش ساله قرار خواهید گفت که در طول این سفر همراه او بالغ میشوید و به کمک پدر خود آداب و رسوم قبلیه و راه و رسم شکار کردن و مبارزه و تیراندازی را برای فاش کردن راز اصلی این سرزمین می آموزید.

یکی از زیبایی های این روزهای دنیای گیم پیوند جالب طبیعت زیبا و چشم نواز با تکنولوژی پیشرفته و ربات های غول پیکر است که هورایزن توانسته با چنین قدرت گرافیکی و پردازش کنسول PS4 یکی از زیباترین پیوند های نسل هشتم را به تصویر بکشد.

و این را در نظر داشته باشید عرضه ی چنین گرافیک فنی و هنری در بعد یک بازی جهان باز که سرتاسر پوشیده از پوشش گیاهی و کوهستان ها است و البته فیزیک و آب و هوای پویا نشان میدهد که گوریلا گیمز با هورایزن چقدر سبک جهان باز را به جلو پرتاب کرده است.

نبردهای هورایزن بر مبنای سرعت و هوشمندی است یعنی جایی که باید نقاط ضعف این ربات ها را بشناسید و استراتژی و تکنیک متناسب وابسته به جثه و سبک مبارزات دشمن را انتخاب کنید.شاید قرار باشد با یک ربات-هیولای 30 متری بجنگید! البته اینجاست که واژه ی هوشمندی جلوه ی اصلی خود را نشان میدهد.

اگر به عنوان یکی از دارندگان PS4 بخواهید به یک بازی و به یک گرافیک و به یک سبک خاص و به یک میانگین نمرات 88 ای از Metacritic بنازید هورایزن نیمه ی گمشده ی شما خواهد بود.

 

Region

,

340,000 تومان
( 0 نظر )