Hidden Agenda

برند:

تاریخ انتشار : 2 آبان 1396
توسعه دهنده ها : Supermassive Games
ناشر ها : PlayStation Mobile Inc., Sony Interactive Entertainment
ژانر: Action-adventure game, Platform game
پلتفرم ها: PlayStation 4, Android
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Hidden Agenda یک بازی هیجان انگیز، جنایی و متفاوت به حساب می آید. این بازی متفاوت می باشد زیرا از طریق یک برنامه گوشی هوشمند متصل به PS4 شما کنترل می شود. 6 بازیکن می توانند از طریق گوشی یا تبلت به این بازی متصل شوند. هر انتخاب درون بازی، مانند اثرات موج دار بر روی تمامی مراحل داستانی تاثیر می گذارد. این بازی به صورت انحصاری بر روی کنسول ps4 عرضه می شود.

Hidden Agenda

Hidden Agenda یک بازی هیجان انگیز، جنایی و متفاوت به حساب می آید. این بازی متفاوت می باشد زیرا از طریق یک برنامه گوشی هوشمند متصل به PS4 شما کنترل می شود. 6 بازیکن می توانند از طریق گوشی یا تبلت به این بازی متصل شوند. هر انتخاب درون بازی، مانند اثرات موج دار بر روی تمامی مراحل داستانی تاثیر می گذارد. این بازی به صورت انحصاری بر روی کنسول ps4 عرضه می شود.سیستم هوشمند Playlink شما و دوستانتان را درون بازی میبرد و جای همان شخصیت‌ها قرار میدهد و شما و دوستانتان داستان بازی را رقم خواهید زد. تصمیمات در روند داستان بیشتر از هر عنوان دیگر قابل مشاهده است و ممکن است شما با مفهوم دیگری از داستان این بازی روبرو شوید که قدرت سازنده در روایت را میرساند. گرچه تجربه داستان این بازی به صورت تک نفره پیشنهاد نمیشود زیرا به صورت تکی چیزی برای گفتن ندارد و نمیتواند شما را جذب کند.

Hidden Agenda Review | Trusted Reviews

بازی متفاوت Hidden Agenda در سبک جنایی و اکشن با دید سوم شخص جریان دارد. حوادث برای بازیکن آشکار می شود و باید در انتظار گزینه های بعدی برای انتخاب ماند.

این بازی برای بازیکنان بسیار حرفه ای طراحی شده و تجربه آن به سادگی میسر نمی شود. باید بگویم که بهترین نوع انجام این بازی به صورت گروهی آن می باشد. این بازی ماموریت های کمتری نسبت به Heavy Rain دارد. هر بار که میانگین ساخته های کمپانی Telltale و بازی Hidden Agenda را مشاهده می کنیم همیشه بازی مورد بحث ما پیش گام می باشد.

صحنه های چندگانه سرنخ های مختلف را آشکار می نماید. یک ذره بین در سراسر منظره جابجا می شود و شما باید نقاط hotspots را پیش از اتمام زمان پیدا کنید. در عکس شماره 1 صحنه هایی از بازی مشاهده می شود.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Hidden Agenda”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

( 0 نظر )