Harvest Moon: One World

1,500,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 12 اسفند 1399
توسعه دهنده: Natsume
ناشر: Rising Star Games
ژانر:  Life simulation game
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One، Nintendo Switch
رده سنی: بالای 6 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی Harvest Moon One World یک عنوان در سبک ماجراجویی است که در درون محیطی جهان آزاد واقع شده و از زاویه دید سوم شخص بهره می‌برد. هدف اصلی درون بازی این است که در جهان بازی بگردید و دست به مزرعه داری و انجام فعالیت‌های روزانه یک مزرعه دار بپردازید و در این بین نیز با شخصیت‌های متعدد درون بازی آشنا شده و ارتباط برقرار کنید. در حین این ماجراجویی، بازیکن دست به انجام اعمال و فعالیت‌های مختلفی مانند: ماهیگیری، کشاورزی و ساخت و ساز در حین گشت و گذار در جزیره بازی می‌زند.

تریلری از گیم‌پلی بازی Harvest Moon: One World منتشر شد - گیمفا

در جدیدترین بازی Harvest Moon به دور دنیا سفر کنید. در صحراهای پاستیلا شترسواری کنید، به اعماق کوهستان‌های برفی سالمیاکی بروید و به مشاهده آتش فشان شهر لبکوچن بروید. آیا می‌توانید دنیایی بدون کلم، هویج یا گوجه را تصور کنید؟ در دنیای بازی Harvest Moon: One World این اتفاق رخ داده است. الهه برداشت محصول ناپدید شده است اما قبل از ناپدید شده، قمر برداشت محصول کوچک و جدیدی را به دنیا داده است. بقچه‌های برداشت را پیدا کنید و دانش دانه‌های گیاهی را فرا بگیرید تا مطمئن شوید کشاورزی زنده می‌ماند. با قدرت این بقچه‌ها می‌توانید گیاه‌های جدیدی در بازی برای کاشتن پیدا کنید. اما پیدا کردن این بقچه‌ها سخت است زیرا در مکان‌های مختلف در زمان‌های مختلف ظاهر می‌شوند.

Harvest Moon: One World New Trailer - myPotatoGames

بخش داستان بازی Harvest Moon: One World را باید در نوع خود بهترین دانست. پیش‌بینی می‌شود که این بخش افراد زیادی را به خود جذب کند؛ چرا که تیم سازنده برای داستان آن تلاش فراوانی داشته است. علاوه‌بر آن، از سایر قسمت‌های موجود در منو نیز نباید به سادگی عبور کرد. کشف رمز و رازها و توسعه‌ی مزرعه هم از دیگر امکانات جذاب این نسخه است. ضمنا در ابتدای بازی قادر هستید تا از بین کاراکترهای دختر و پسر، به انتخاب یکی پرداخته و کارتان را آغاز کنید.

How to Get Married in Harvest Moon One World | DiamondLobby

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Harvest Moon: One World”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,500,000 تومان
( 0 نظر )