Harvest Life

1,240,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 30 مهر 1400
توسعه دهنده: Joindots GmbH, Bumblebee., bumblebee
ناشر:Joindots GmbH, rokapublish GmbH, MP Digital, LLC, familyplay
ژانر: Simulation Video Game, Adventure game, Indie game, Strategy Video Game, Casual game, Strategy game
پلتفرم ها:  Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Harvest Life بازی کم حجم جدیدی در سبک سری بازی‌های شبیه سازی می باشد که در سال 2017 توسط Rokaplay Prime ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. اگر شما هم از علاقه‌مندان به مدیریت مزرعه و تجربه یک زندگی روستایی هستید، پیشنهاد می‌کنیم این بازی جذاب را از دست ندهید. داستان بازی از جایی آغاز می‌شود که پدربزرگ‌تان در قالب این بازی کامپیوتری، شما را ترک کرده و تمامی وظایف و کارهای مربوط به این مزرعه کوچک از این پس بر گردن شماست. به همین دلیل، شما وظیفه دارید که این مزرعه را به محیطی آباد و سرسبز تبدیل کنید.

این بازی کامپیوتری، ترکیبی جالب و سرگرم‌کننده از یک تجربه مدیریت زمان و تصمیمات مربوط به مزرعه کشاورزی است که شما باید از عهده آنان برآیید. توجه داشته باشید که گرگ‌های حاضر در جنگل، در کمین حمله به دام‌های موجود در مزرعه هستند. اما خوشبختانه شما یک فرد ماجراجو هستید و از هیچ تلاشی برای مقابله با آنان دریغ نخواهید کرد.

Harvest Life

با چالش های زندگی روستایی و مزرعه داری روبرو شوید ، توانمندی خود را در کشاورزی به نمایش بکشید و به بهترین کشاورز محصولات ارگانیک در منطقه تبدیل شوید .پدربزرگ شما مزرعه ای کوچک برای شما به ارث گذاشته است ، اگر دست نجنبانید این مزرعه عینا با خاک یکسان می شود، آیا بی خیال این مزرعه می شوید یا اینکه آستین بالا می زنید و مزرعه ی خودتان را به اوج میرسانید ؟

Harvest Life یک بازی متعادل است که از ترکیب بازی های مزرعه داری و مدیریت زمان  حاصل شده است  شما در یک روال روزانه با تصمیماتی سختی رویارو می شوید ، به هر حال باید بر روی زمین های منطقه زراعت کنید و از دام های خودتان به خوبی مراقبت کنید .اما نگذارید این محیط شما را گول بزند ! در اعماق جنگل ها گرگ هایی هستند که به دنبال موقعیتی مناسب برای حمله کردن به مزرعه ی شما می گردند.برای گسترش مزرعه شما باید محصولات خودتان را با قیمتی سود آور به فروش برسانید.البته روستاییان  میزان رضایتمندی خودشان را به شما نشان خواهند داد .

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Harvest Life”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,240,000 تومان
( 0 نظر )