Gran Turismo Sport

490,000 تومان

برند:

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی جذاب و زیبایی که می تواند بار دیگر امید را به جبهه سونی برای داشتن یک عنوان ریسینگ درجه یک برگرداند. چرا که این سری به علت پیشینه درخشان و در مواقعی بیش از حد درخشانش، به همه ثابت کرده که می تواند به سرعت تبدیل به رقیبی جدی  برای عنوان انحصاری Xbox باشد.

سری Gran Turismo در ابتدای امر به توانایی‌های بی نظیرش در شبیه سازی مشهور است، همه نسخه های سری، یعنی ۱۳ نسخه مختلف که با احتساب Gran Turismo Sport، هفت نسخه از آن ها را می توان اصلی خواند، بیشتر از آن که یک بازی سرگرم کننده باشند، یک شبیه ساز کاملاً حرفه‌ای بوده اند.

گرن توریسمو اسپورت سه حالت Campaign، Sport و Arcade دارد. هر سه حالت بازی را می‌توان به صورت آفلاین یا آنلاین بازی کرد. برخلاف شماره‌های اخیر این مجموعه، گرن توریسمو اسپورت آب و هوای پویا ندارد و باید قبل از هر مسابقه، وضعیت هوا و زمان مسابقه را انتخاب کنید.سطح دقت و جزئیات در سری Gran Turismo به حدی زیاد و دقیق است که پس از تجربه این عنوان، می توانید مدعی شوید که راننده خوبی هستید! وزن خودروها، هندلینگ آن ها و نحوه رانندگی در سری، همیشه به نوعی طراحی شده که واقعی ترین حس ممکن را به مخاطبان ارائه کند، در کنار این موضوع، عشق عجیب یامائوچی-سان به ماشین ها، باعث شده که او و تیمش در شبیه سازی دقیق ماشین ها از نظر ظاهری هم سنگ تمام بگذارند

یکی از جالب‌ترین نکات بازی Gran Turismo، دریافت گواهی‌نامه رسمی فدراسیون بین‌المللی اتومبیل‌رانی (FIA) است. در همین ابتدا این نکته را بگویم که گواهی‌نامه ذکر شده رسمی بوده و مختص به ورزش‌های موتوری است و با گواهی‌نامه رسمی رانندگی شما فرق دارد. هدف از این کار این است که جمعیت دارندگان گواهی‌نامه ورزش‌های موتوری افزایش یابد. همچنین ظاهرا نحوه دریافت این گواهینامه بسیار سخت بوده و به زمان و پول زیادی نیاز است.

بخش آنلان بازی شبیه به یک صفحه شخصی در شبکه های مجازی است. در این حالت شما می توانید با ساخت یک پروفایل با دیگران ارتباط برقرار کرده و در مسابقات مختلف شرکت کنید. در این حالت با کسب امتیاز های ویژه و پیشرفت می توانید رفته رفته مشهور شده و در سطوح بالاتری به رقابت بپردازید.

نکته مهم در رابطه با این بخش این است که رخدادهای زنده و رویدادهای دسته جمعی بسیاری توسط Polyphony برای Gran Turismo Sport تدارک دیده شده است. همانطور که از سابقه این استدیو پیداست، رابطه آن ها با شرکت های خودرو سازی بسیار خوب است و از طرفی حمایت همه جانبه سونی، باعث می شود که مسابقات آنلاین این بازی علاوه بر سرگرمی به عنوان ورزشی حقیقی هم پذیرفته شوند.

 

Region

,

490,000 تومان
( 0 نظر )