Gigantosaurus The Game

650,000 تومان

تاریخ انتشار :  1 فروردین 1399
توسعه دهنده: Wild Sphere, Climax Studios
ناشر: Outright Games, H2 Interactive
ژانر: Platform game, Adventure game, Racing, Adventure
پلتفرم ها:  Nintendo Switch, PlayStation 4, Microsoft Windows, Google Stadia, Xbox One
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Gigantosaurus The Game بازی جدیدی در سبک ایندی و شبیه‌سازی می باشد که در سال 2020 توسط .Outright Games LTD ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. چهار دایناسور کنجکاو با اسامی راکی (Rocky)، بیل (Bill)، تاینی (Tiny) و مازو (Mazu) به دنبال گله خود ماجراجویی جذابی را آغاز می‌کنند. راکی شجاع‌ترین آن‌ها است. بیل ترسوترین؛ تاینی از همه کوچک‌تر و بازیگوش و مازو کنجکاوترین آن‌ها به شمار می‌رود.این چهار دوست در جریان ماجراجویی خود به اقدامات مختلفی روی می‌آورند که از جمله آن‌ها می‌توان به تهیه نقشه ستارگان، جستجوی گل‌ها و از همه مهم‌تر تلاش برای به دست آوردن استقلال و انجام امور بدون نیاز به کمک گله اشاره کرد.

Amazon.com: Gigantosaurus: The Game - Xbox One [Digital Code] : Everything  Else

چهار دوست حاضر در بازی Gigantosaurus The Game مشکلات متنوعی دارند. انقراض بزرگ دایناسورها درراه است و تنها شما و دوستانتان می‌توانید با حل معماها و اکتشاف فضای بازی، دنیا و نسل خود را نجات دهید. در طول بازی قدرت‌های مختلفی پیدا می‌کنید که به حل معماها کمک خواهید کرد و داستان پشت داستان جلوی راه شما قرار داده می‌شود. پایان یک داستان شروع داستان بعدی را شکل می‌دهد و به این شکل دنیای بازی با تصمیم‌ها و کارهای شما تغییر خواهد کرد. هدف اصلی تمامی مراحل، جمع‌آوری تخم دایناسور و برگرداندن آن‌ها به لانه اصلی است تا نسل دایناسورها از کره زمین حذف نشود. در این میان مراحل فرعی مختلفی هم وجود دارند که شامل جمع‌آوری آیتم‌های مختلف و حل معماها و نجات دوستانتان خواهد بود.

هرکدام از دایناسورهای بازی ویژگی شخصیتی مخصوص به خود رادارند و برای نمونه تاینی با بدن کوچکش می‌تواند از نقاط باریک و تنگ عبور کند و دیگری می‌تواند در نبردها به کار شما بیاید. یکی از ویژگی‌های جالب بازی، امکان تجربه آن توسط دوستان است. هرکدام می‌توانند کنترل یک دایناسور را بر عهده بگیرند و نقش خود را هنگام حمل معماها و طی کردن مراحل ایفا کنند. بازی Gigantosaurus The Game ترکیب دو ژانر در یک بازی است.

محیط بازی بسیار زیبا و چشم‌نواز است و قطعات موسیقی دل‌نشینی انتخاب‌شده‌اند که رفیق شما در سفر مفرح داستان خواهند بود. این بازی به دلیل ماهیت کارتونی و داستان بامزه آن بیشتر به کودکان پیشنهاد می‌شود و می‌تواند بازی مناسبی برای کودک شما باشد تا ذهن او را با معماهای جالب تقویت کند و هم سرگرمی مناسبی برای او باشد.

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Gigantosaurus The Game”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

650,000 تومان
( 0 نظر )