Forager

400,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 29 فروردین 1398
توسعه دهنده: HopFrog, HopFrog SA.
ناشر: Humble Bundle, Humble Bundle, Inc.
ژانر: Survival game, Indie game, Adventure game,
پلتفرم ها: Android, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 4, iOS, Microsoft Windows, Linux, Macintosh operating systems
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Forager یک بازی کشاورزی و ساخت و ساز است که از عناوینی مانند Stardew Valley، Terraria و Zelda در ساختار خود الهام گرفته است. شما باید منابع متعدد را جمع آوری کنید، گرد هم آورید و مدیریت نمایید. ایجاد سازه ها و آیتم های کاربردی می تواند باعث پیشرفت شما در محیط بازی شود. در ابتدای بازی هیچ چیزی غیر از یک زمین بایر و خالی به شما داده نمی شود که در آن باید خانه ای برای خود بسازید و شروع به توسعه ی تجارت خود کنید.

با

پیشروی در گیم پلی به‌مرورزمان، می‌توانید مهارت‌های خود را ارتقاء داده و توانایی‌هایتان را بهبود بخشید. در کنار این موضوع، معماها، اسرار و سیاه‌چال‌های مختلفی در دل داستان تعریف شده که می‌توانید با پشت سر گذاشتن چالش‌های در نظر گرفته شده، پاداش و جوایز گوناگونی را به دست آورید. گیم پلی زمانی جذاب‌تر می‌شود که بدانید می‌توانید به هر آنچه دوست دارید، برسید. توسعه دهندگان بازی را به‌گونه‌ای طراحی کرده‌اند تا انتخاب‌ها بر عهده شما باشد، بازیکن اهداف را تعیین می‌کنند و برای دستیابی به آن‌ها تلاش خواهند کرد.

در آغاز بازی با یک زمین بایر و خالی روبه‌رو خواهیم بود، جایی که شما باید آن را برای زندگی خود آماده کنید، خانه بسازید و شروع به توسعه تجارت خود نمایید. منابع در دسترس شما هستند اما برای آنکه بتوانید آن‌ها را استفاده کنید، باید از نقاط مختلف و محیط‌های متفاوت جمع‌آوری شوند. یکی از کارهای دشواری که دارید مدیریت منابع به‌دست‌آمده است. پس از منابع به سراغ ساخت‌وساز بروید موارد مفید و ساختارهای کاربردی را برای خودتان در زمین روبه پیشرفت ایجاد کنید. درآمد کسب کنید و پس‌ازآنکه قطعه زمین اولیه را آباد کردید، برای گسترش و اکتشاف می‌توانید زمین‌های جدیدی را بخرید.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Forager”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

400,000 تومان
( 0 نظر )