FIFA 18

برند:

هنوز هم کسی نفهمیده چرا فصل جدید لیگ های فوتبال تا قبل ورود فیفا هیچ جذابیتی ندارد…
شاید هنوز هم کسی نفهمیده باشد چرا تمامی علم و دانش فوتبالی ما از بازی کردن فیفا است…

و از آن بدتر این است که شاید هنوز هم کسی نفهمیده باشد چرا یک سری از طرفداری از تیم ها و بازیکن ها از فیفا نشات گرفته تا فوتبال واقعی درون مستطیل سبز….!

 

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

طرفداری از هر تیم فوتبال شخصیت جداگانه ای به ما داده است,شاید میگویند طرفداران لیورپول هر سال منتظر اتفاق ویژه ای هستند اما مانند یک معشوق در تمامی سختی ها حامی تیمشان هستند و شاید بگویند طرفداران پاریسن ژرمن تازه به دوران رسیده هستند و طرفداران یوونتوس به شدت متعصب هستند و میلانی از فوتبالی های قدیمی هستند و همینطور چرا طرفداران فوتبال فیفا با همه گیمرها فرق میکنند و هر سال شهریور ماه قبل از عرضه نسخه ی جدید سخت ترین دوران زندگی آنهاست.

سال طلایی کریستیانو رونالدو  با قرار گرفتن چهره ی وی  بر روی 25 امین نسخه ی  تکمیل شد.

با استفاده از تکنولوژی جدید Real Player Motion Technology فیزیک بازیک ها و توپ و درگیری های میان زمین خیلی بهتر پردازش میشوند و به لطف موتور قدرتمند Frostbite 3.0 تمامی حرکات و انیمیشن های بازیکن ها با جلوه ی طبیعی تر و بهتری به تصویر کشیده میشوند تا حتی جزییات این نسخه هم شما را غرق در یک شبیه سازی فوتبال بکند.

و علاوه بر آن اضافه کنیم که به لطف قدرت موتور Frostbite 3.0 سایه پردازی و نورپردازی های پویا جلوه ی بهتری دارد.

با استفاده از قابلیت شخصیت پردازی بازیکنان که از 6 فاکتور مهم و غریزی بهره میبرد شما دیگر خیلی بهتر حرکات داخل عرض آرین روبن و شوت های بغل پای او و یا استارت های و دوندگی های رونالدو را درک خواهید کرد که تمامی اینها با توجه تاکتیک ها و نقشه های تیمی هنگامی که ادغام شود باعث میشود نا خودآگاه غرق در دنیای فوتبال مجازی شوید.

شما میتوانید در بخش Journey 2.0 ادامه ی داستان الکس هانتر و ماجراجویی فوتبالی او را دنبال کنید که این بار وعده داده شده است حس یک بازیکن حرفه ای فوتبال بیشتر از قبل به شما القا شود.

و میرسیم به بخش Journey 2.0 که به مانند یک بازیکن حرفه ای که در سال دوم کارش بسیار شناخته تر شده است و در مرکز توجه هواداران و خبرنگار است کار شما نیز دشوار شده است شما باید الکس هانتر را کمک کنید و در این راه در اردو پیش فصل تا انتهای فصل جاری باید با تصمیمات حیاتی سرنوشت الکس و تیمی که در آن هستید را رقم بزنید.

و در آخر بخش آنلاین تنها سرگرمی شب های تنهایی و بی حوصلگی بازم مثل همیشه بسیار کامل تر پیش روی شما قرار گرفته است.

 

Region

, ,

( 0 نظر )