FIFA 17 کارکرده Region All

180,000 تومان

برند:

کی فکرش را میکرد روزی 80 میلیون پوند پای هیگواین خرج شود و هالیوود منچستر یونایتد با مورینیو و زلاتان و مخیتاریان و رونی و البته پوگبا تکمیل شود…

 کنته با چلسی و گواردیولا با سیتی و آنجلوتی با بایرن مونیخ قرار است مانند یورگن کلوپ شوق و ذوق فراموش شده ی هواداران را برگردانند… زیدان و BBC و البته انریکه و MSN ,چه شعر زیباتر و عاشقانه تری از لالیگای این فصل سراغ دارید البته اگر سیمئونه و گریژمان به کسی امان دهند… این دنیا هر چقدر تکراری و یکنواخت و تیره تر پیش میرود فوتبال تنها چیزی است که برای ما روشن است و هر روز هیجان و عشق و امید را به زندگیمان تزریق میکند… برای اینکه سرنوشت زندگیمان را روشن تر کنیم ما مجبوریم که فوتبال را جور دیگری نیز به خودمان تزریق کنیم…

دوباره قرار است اعتیاد را تجربه کنیم …

 

81lf-yrbnzl-_ac_sl1500_

چیزی که مطمئن هستیم این است که فوتبال بدون هواداران هیچ چیزی نیست به همین دلیل است که EA توجه ویژه ای به هواداران در این شماره داشته است.

هر سال میان این همه بازی و هیاهو فیفا است که جایگاه دیگری برای خودش بین گیمرها دارد و در برنامه ی سالیانه هر گیمر جا دارد اما امسال فیفا کمی ویژه شده است زیرا با تغییر موتور به Frosbit دچار یک تحول اساسی شده است قدرت این موتور که باعث شده است که شما با چهره ی جدیدی به دنیای کل کل و رقابت و شرط بندی و لذت وارد شوید.

important-dates-for-fifa-17

هر شماره از فیفا که میگذرد دنیای مجازی و حقیقی فوتبال به هم نزدیکتر میشوند,در این شماره مربیان لیگ برتر جزیره نیز شبیه سازی شده اند و شما امثال رانیری و پوچتینو و آرسن ونگر و بقیه بزرگان این لیگ جذاب را در کنار زمین همراه خود میبینید و علاوه بر این تمام محیط های دنیای فوتبال مانند رختکن ها و تونل های ورودی و هواپیمای اختصاصی تیم ها و دفتر مربیان نیز شبیه سازی شده است و این نکته ی مهم به لطف موتور جدید به حقیقت پیوسته است علاوه بر این چهره و انیمیشن بازیکنان جهش ویژه ای داشته است.

fifa-17-release-date-and-wanted-features

اما فیفا فقط ظاهری تغییر نکرده است,اگر بتلفیلد را تجربه کرده باشید حتما میدانید که موتور فراست بایت چه توان عظیمی در پردازش فیزیک دارد و شاید پررنگ ترین حسنی که فیفا از این موتور برده است فیزیک کاملا طبیعی و قانون مند بازیکنان و البته توپ باشد و همین ویژگی باعث شده است سبک جدیدی به عنوان بازی فیزیکی مانند فوتبال مدرن در فیفا نمایان شود دیگر بازیکنان با قدرت بدنی خود میتوانند کنترل و حفظ توپ کنند.

81qtrrmhrol-_ac_sl1500_

اما نوآوری اصلی EA در این شماره بخش داستانی است که با نام Journey شناخته میشود که توسط تمامی منتقدین این سفر تحسین شده است.شما در قالب یک جوان با استعداد 17 ساله به نام الکس هانتر در لیگ برتر انگلیس در یک داستان مهیج در کنار مربی ها و بازیکنان واقعی دنیاق قرار میگیرید و باید با تصمیم ها  عملکرد خود به این سفر و داستان شاخ و برگ بدهید تا روزی به جایی برسید که همه ی هواداران نام شما را استادیوم فریاد بزنند. در واقع فیفا 17 باعث شده است آرزوی دست  نیافتنی ما مثل همبازی شدن با وین رونی به حقیقت بپیوندد.

81q3e4ysgjl-_ac_sl1500_

سیستم ضربه ی آزاد و پنالتی ها و کرنر ها به کل دچار تغییرات بنیادین شده است و نسبت به نسخه هلی قبلی با استاندارد بهتری صحنه های تصادفی را خلق میکند به طوری که شما میزان دورخیز و جهت قرار گیری بازیکن ,ضربه بیرون و درون پا و نوع کات دادن توپ و… را میتوانید تعیین کنید و یک مجموعه کامل و تخصصی را در اختیار داشته باشید.

 

maxresdefault

 

به کمک هوش مصنوعی فعال دیگر بازیکنان قدرت آنالیز و اختیار برای انتخاب نوع حمله و پیاده کردن تاکتیک های تیمی را دارا هستند و با نگرش هوشمندانه به دنبال حمله کردن هستند و هنگامی صاحب توپ هستید بازیکنان دیگر با اتکا به این هوش مصنوعی راه شما را هموارتر میکنند.

a0ef17a3-6329-48b4-87d4-d222243d521d

بخش Career نیز دارای قابلیت های شخصی سازی و انتخاب نوع هدف و مدیریت تیم را دارد شاید به مانند خیلی از تیم ها که امیدی به قهرمانی ندارند تمرکز تیم مدیریتی بر روی اهداف مالی باشد تا موفقیت و قهرمانی.

در Ultimate Team شما میتوانید چالش های هفتگی و روزانه را بر دریافت سکه انجام بدهید که واقعا این بخش مهیج را دوچندان جذاب کرده است و همه چیز به اینجا ختم نمیشود.بخش FUT Champions نیز مسابقات جدیدی است که شما در طول هفته باید مسابقات مقدماتی را پشت سر بگذارید تا در آخر هفته در این کاپ شرکت کنید.

12959be8-ccfd-4851-95c6-214e52777b92

مطمئن باشید با تهیه این عنوان کاملترین ابزار سرگرمی برای فصل فوتبالی 2016-2017 را خواهید داشت.

Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save

Save Save Save Save Save Save Save Save

Region

, ,

180,000 تومان
( 0 نظر )