Fatal Frame: Maiden of Black Water

2,700,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 1 آبان 1400
توسعه دهنده: Koei Tecmo, Koei Tecmo Games
ناشر: Nintendo, Koei Tecmo, KOEI TECMO AMERICA Corporation, Nintendo of America
ژانر: Survival horror, photography
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox Series X and Series S, Wii U, Xbox One, Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 5
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

سری بازی‌های Fatal Frame از آن آثار باقدمت و ریشه‌دار هنر هشتم به‌حساب می‌آیند. این مجموعه کار خود را در سال ۲۰۰۱ میلادی آغاز کرد و نگرش خاص‌اش به‌ژانر وحشت، باعث شد تا به‌عنوان یک اثر کلاسیک و ماندگار در ویترین آثار ترسناک صنعت بازی، درخشان باشد. بازی Fatal Frame: Maiden of Black Water در سال ۲۰۱۴ میلادی راهی کنسول Wii U شد و حالا می‌بینیم که این بازی با نام Project Zero برای کنسول‌های جدید و کامپیوتر، پورت و عرضه شده است. سری بازی‌های «فیتال فریم» با دنبال کردن قصه‌هایی با محوریت افسانه‌های محلی/دینی پیرامون ارواح کنار خط فکری به‌خصوصی که در پس طراحی مراحل و شاکله‌ی گیم‌پلی آن‌ها نهفته است، گیمرها را به‌یک سفر اسرارآمیز و دلهره‌آور می‌برند.

FATAL FRAME: Maiden of Black Water receberá versão para Nintendo Switch em 2021 - Nintendo Blastداستان بازی Maiden of Black Water پیرامون مکان مقدسی به‌نام Mt. Hikami جریان دارد. این مکان مقدس برای احترام مردم به یکی از خدایان در نظر گرفته شده است و براساس باورهای مردم و آداب و رسوم، این مکان برای عبادت یکی از خدایان بوده و بسیاری از حوادث وحشتناک و پدیده‌های مرموز نیز در گذشته جریان یافته است. داستانی اسرار آمیز و درهم آمیخته با حضور سه شخصیت اصلی متشکل از یوری، هیناساکی و رن هوجو را خواهیم دید که به این مکان مقدس آمده و جان خودشان را در خط می‌بینند. گیم‌پلی بازی هیجان بالایی داشته و بازیکنان باید از دوربین Obscura استفاده کنند. این دوربین ویژه قادر به دفع ارواح بوده و قدرت آن‌ها را از بین می‌برد.بررسی بازی Fatal Frame: Maiden of Black Waterحال این سه شخصیت باید به دنبال سرنخ هایی از حوادثی باشند که در گذشته روی داده است. این داستان، به ماموریت‌های جداگانه‌ای تقسیم می‌شود و هر ماموریت، توسط یک شخصیت جدید هدایت می‌شود. شخصیت‌های اصلی دارای قدرت خواندن سایه‌ها هستند و به آن‌ها اجازه می‌دهد که بقایای افرادی را که در کوه ناپدید شده‌اند را حس کنند. این موضوع سبب می‌شود که بازیکنان بتوانند با عمق بیشتری در کوهستان به دنبال سرنخ باشند. اما آن‌چیزی که آن‌ها باید بدانند، ارواحی هست که منتظر شما هستند و قصد هدایت شما به دنیای مردگان را دارند. تنها راه مبارزه با آن‌ها تنها همین دوربین است که باید همراه با خود داشته باشید.

Region

, ,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Fatal Frame: Maiden of Black Water”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2,700,000 تومان
( 0 نظر )