Far Cry 3

700,000 تومان

Far Cry 3 یک بازی ویدیویی جهان باز است که در سبک‌های تیراندازی اول شخص و اکشن-ماجراجویی توسط یوبی‌سافت مونترآل ساخته و منتشر شده است. این بازی ابتدا در آذر ماه سال ۱۳۹۱ در استرالیا و سپس با فاصله چند روز در اروپا و آمریکای شمالی در دسترس عموم قرار گرفت. نسخه Classic Edition بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی در تیر ماه سال ۱۳۹۷ به عنوان بسته‌ الحاقی برای Far Cry 5 منتشر شده است.

در بازی Far Cry 3 بازیکن در نقش فردی به نام Jason Brody ایفای نقش می کند که در جزیره‌‌ای گرمسیری سرگردان شده است. شما چگونگی روند داستان این بازی را تعیین می‌کنید.انتخاب نبردها و یا دوستان و دشمنان به خود شما بستگی دارد. در دنیایی خشن که احساسات معنای خود را از دست داده است، مسیر خود را با استفاده از تمامی سلاح‌ها، ابزارها و توانایی‌های خود بیابید.

در مقابل شخصیت خوب یعنی جیسون شخصیتی دیگر قرار می گیرد که واس نام دارد. واس قطعا یکی از آن شخصیت هایی است که خود را خیلی خوب به دنیای باز یهای رایانه ای معرفی کرد. او یک روانی به تمام معناست ! این شخصیت بی رحم گذشته ای تاریک دارد و بسیار خطرناک است. او توسط شیطانی به نام Hoyt تسخیر شده تا پروسه ی آدم ربایی و تجارت انسان ها را جور دیگری رقم بزند.

در بازی Far Cry 3 جزیره کاملا زنده و پویا بوده و انواع حیوانات و گونه‌های مختلف گیاهی در آن وجود دارند. ممکن استشما در یک مرحله قصد داشته باشید از راه رودخانه به سمت هدف بروید، پس علاوه بر دشمنان، باید مراقب کروکدیل‌هایی که منتظر یک وعده غذای خوشمزه هستند نیز باشید! البته این حیوانات خطرناک صرفا برای سلاخی کردن شما طراحی نشده‌اند، شما می‌توانید در حین یک ماموریت از کمک یک ببر خشمگین بهره‌مند شده و با آزاد کردن وی از تکه تکه شدن دشمنان لذت ببرید!

Region

700,000 تومان
( 0 نظر )