F1 2020

برند:

تاریخ انتشار : 17 تیر 1399
توسعه دهنده: Codemasters
ناشر: Codemasters
ژانر: مسابقه ای
پلتفرم ها: PlayStation 4، Microsoft Windows، Xbox One
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره، چندنفره

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

F1 2020 سیزدهمین عنوان از سری بازی های پرطرفدار فرمول 1 است که توسط Codemasters ساخته و منتشر شده است. این بازی همانند نسخه های قبلی این سری به دلیل رقابت های جذاب و هیجان انگیزی که دارد بسیار مورد استقبال هواداران بازی های اتومبیل رانی قرار گرفته است.

از مهم ‌ترین ویژگی ‌های این بازی می‌توان به بخش My Team اشاره کرد که در آن بازیکنان می ‌توانند به جای استفاده از تیم ‌های واقعی، تیم فرمول یک مخصوص خود را مطابق با سلیقه شخصی خود شخصی سازی کرده و با شرکت در مسابقات، با سایر حریفان رقابت کنند.

قابلیت مهم دیگر این بازی بازگشت Split-Screen یا همان تقسیم صفحه نمایش است تا بازیکنان بتوانند به صورت چندنفره از تجربه‌ این عنوان روی یک پلتفرم نهایت لذت را ببرند.

این عنوان در مجموع با سه نسخه‌ مختلف به نام ‌های استاندارد، F1 Seventy Edition و Michael Schumacher Deluxe Edition در دسترس قرار می گیرد که نسخه‌ ویژه‌ هفتاد ساله به منظور جشن هفتاد سالگی مسابقات فرمول یک، شامل یک سری آیتم‌ های تزئینی داخل بازی خواهد بود. از طرف دیگر، نسخه‌ مایکل شوماخر نیز دارای چهار ماشین افسانه‌ ای تحت عناوین the Jordan 191, Benetton B194, Benetton B195 و Ferrari F1-2000 است که این خودروها صرفا از طریق نسخه‌ مذکور در اختیار علاقه ‌مندان قرار خواهد گرفت.

Region

( 0 نظر )