Dying Light The Following-The Enhanced Edition کارکرده Region 2

500,000 تومان

برند:

بوسیله The Following سری داینگ لایت بزرگتر و ترسناک تر و مهیج تر شده است و بازی زامبی کشی و همراه پارکور را به یک مرحله بالاتر ارتقا داده است.

و حالا نسخه Enhanced Edition علاوه بر دارا بودن Dying Light اصلی دارای نسخه الحاقیThe Followingو تمامی DLC های دیگر  نیز بر روی دیسک میباشد.

موجود در انبار

خرید بازی Dying Light:The Following-The Enhanced Edition برای پلی استیشن 4-Playstation 4
بازم زامبی کشی…

DyingLight_LOGO_The_Following-black.0

مطمئنا این دیسک برای کسانی که میخواهند تازه وارد دنیای داینگ لایت شوند بهترین گزینه خواهد بود که شما علاوه بر نسخه اصلی , نسخه DLC با نام The Following را بر روی دیسک صاحب میشود و لازم است بدانید تمام DLC هایی که تا به الان برای Dying Light عرضه شده است در این دیسک نیز موجود میباشد لیست DLC ها:Be the Zombie multiplayer mode, the Cuisine&Cargo challenge missions, the Ultimate Survivor Bundle, The Bozak Horde game modeو …

و این را بدانید نسخه The Following همچین یک DLC ساده نخواهد بود و استدیو سازنده بر روی آن مدت ها کار کرده است.خط داستانی جدید و کلی ماموریت تازه و کاراکتر تازه و مپ جدید (به طوری که مپ این نسخه اندازه نسخه اصلی بازی است ) برای این DLC تعبیه شده است و لازم به ذکر است گرافیک و نورپردازی و گیم پلی و کنترل نیز پیشرفت های قابل توجهی نیز داشته اند.

در این نسخه شما یک جیپ کوچک (Buggy) دارید که میتوانید آن را کاملا شخصی سازی کنید و تا دلتان میخواهد بر روی آن اسلحه و لوازم مرگبار سوار کنید و داستان شخصیت کایل را دنبال کنید.
1798432 dyinglight_enhanced_edition_the_following Dying-Light-The-Following-–-Enhanced-Edition-revealed-with-new-trailer-620x350 followingfront maxresdefault ps4_dyinglightfollowingenhancedd

 

سازنده

Techland

ناشر

Warner Bros

پلتفورم

PC Xbox One PS4

سبک

First Person Action-Horror اکشن اول شخص-ترسناک

Mode

Single Player-Multiplayer تکنفره-چند نفره

تاریخ عرضه

9 فوریه 2016 20 بهمن 1394

Region

,