Dungeons & Dragons: Dark Alliance Day One Edition

700,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 14 خرداد 1400
توسعه دهنده:Tuque Games
ناشر: Wizards of the Coast
ژانر: Shooter Video Game, Action role-playing game, Adventure game, Beat ’em up
پلتفرم ها: Microsoft Windows PlayStation 4 PlayStation 5 Xbox One Xbox Series X/S
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی Dungeons and Dragons Dark Alliance شما را وارد یک نبرد اکشن و انفجاری خواهد برد و می‌توانید از نبردهای پویای بازی لذت کافی را ببرید. غول‌ها و هیولاهایی در بازی وجود دارند که انتقام جویی را در شما زنده کرده و می‌توانند انگیزه لازم را در شما ایجاد کنند. شما هر روز می‌توانید قدرت بیشتری کسب کرده و در سرزمین بازی پرسه بزنید. می‌توانید قهرمانان نمادین‌ بازی‌های D&D را هم داشته باشید و آن‌ها را با خیال خود پرورش دهید. بازی کم و کسری از نظر چالش‌ها ندارد و هر زمان که خواستید و می‌توانید از دوستان خود هم برای همکاری بیشتری دعوت کنید.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance

بازی Dungeons and Dragons Dark Alliance قدرت لازم را به شما داده است تا بتوانید با قهرمانان خود، جهان بازی را ویران کرده و به سراغ قهرمانان تسخیر ناپذیر بروید. آن‌ها همان غول‌های فراست هستند که احتمالات غیر متصورانه‌ای را در معرض دید شما قرار می‌دهند. ارتشی از هیولاهای نفرت انگیز در بازی وجود دارد و می‌توانند خطرناک باشند. شما با کاوش در جهان بازی است که می‌توانید ارتش خود را شکل داده و از چالش‌های بازی عبور کنید. نبرد در کنار دوستان یقینا لذت بخش خواهد بود و شما هم می‌توانید آن را تجربه کنید.

New Dungeons & Dragons: Dark Alliance Gameplay Revealed, Plus DLC News - Game Informer

از دیگر ویژگی‌های این بازی، حضور عناصر مختلف از بازی Dungeons and Dragons است. برای مثال بسیاری از هیولاها و دشمنان معروف این بازی مانند غول‌های یخی، اژدها و … در آن وجود دارند. همچنین سرزمین Icewind Dale که بازی در آن جریان دارد از سرزمین‌های معروف این بازی بوده و ماجراهای مهیجی در آن انتظارتان را می‌کشد تا تجربه‌ای خالص و کلاسیک از یک بازی نقش‌آفرینی اکشن با گرافیکی زیبا و چشم‌نواز که مناسب نسل جدید بازی‌ها است، برای شما به ارمغان آورد.

Xbox Game Pass free games: 'Dungeons & Dragons: Dark Alliance' will be available at launch - 24HTECH.ASIA

Test Dungeons & Dragons: Dark Alliance

Region

,

700,000 تومان
( 0 نظر )