Disgaea 5 : Alliance of Vengeance – Launch Edition

1,800,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 1 آبان 1394
توسعه دهنده ها : Nippon Ichi Software
ناشر ها : Nippon Ichi Software
ژانر: Role-playing Video Game
پلتفرم ها: Nintendo Switch, PlayStation 4, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

سری استراتژی اهریمنی طولانی Nippon Ichi با طنز عجیب‌تر، غذاهای ادویه کاری بیشتر، یک آنتاگونیست جدید و یک قهرمان جدید به نام Killia بازمی‌گردد. امپراطور شیاطین Void Dark از ارتش خود، معروف به Lost، برای تسلط بر جهان‌های مختلف استفاده می‌کند و گیمرها کنترل Killia را در دست می‌گیرند، زیرا او تلاش می‌کند دیگر شیاطین و اربابان را متحد کند. اکشن درون بازی الگویی آشنا برای طرفداران این فرنچایز به خود می گیرد، بازیکنانی که رویدادها را شناسایی می کنند، برای سازماندهی تجهیزات و آیتم ها به پایگاه خود می روند و سپس برای نبردهای استراتژیک روی نقشه های شبکه ای به حزب خود می پیوندند.

این فرنچایز به دلیل عمق استراتژی و مبارزاتش شناخته شده است و Alliance of Vengeance تفاوتی ندارد. در مبارزات، شخصیت‌ها می‌توانند مهارت‌های فردی خاص را آزاد کنند، می‌توانند با اعضای حزب در نزدیکی نیرو بپیوندند تا حملات تیمی قوی‌تری ایجاد کنند، و می‌توانند بار دیگر از مکانیک بالابر/پرتاب برای پرتاب کردن دوستان یا دشمنان به داخل یا خارج از خطر استفاده کنند. هر نژاد و کلاس شغلی جلوه خاصی تولید می کند (که به عنوان شیطان شناخته می شود)، واحدهای هیولا می توانند از سیستم Magichange برای تبدیل شدن به سلاح هایی استفاده کنند که می تواند توسط انسان ها استفاده شود، و شخصیت های اصلی خاصی می توانند مهارت های اتحاد ویژه را هنگامی که در کنار یکدیگر هستند باز کنند.

لول های اضافی درون آیتم‌ها و شخصیت‌ها قرار دارند، و سیستم جدید Research Squad به گیمرها اجازه می‌دهد گروهی از واحدها را که در حال جنگ نیستند، برای تحقیق و به دست آوردن آیتم‌های جدید به دیگر قسمت های Netherworlds بفرستند. این باندل در یک جعبه کلکسیونی و شامل بازی کامل، یک کتاب هنری 32 صفحه ای، یک سی دی موسیقی متن اصلی و یک جلد بازی قابل برگشت است.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Disgaea 5 : Alliance of Vengeance – Launch Edition”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,800,000 تومان
( 0 نظر )