Destiny 2

240,000 تومان

برند:

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

داستان Destiny 2 یک سال پس از وقایع رخ داده در بسته الحاقی Rise of Iron از بازی اول به وقوع می‌پیوندد. پس از حمله لژیون سرخ به آخرین شهر، نگهبانان مجبور به فرار از مواضع خود می‌شوند. به عقیده Dominus Ghaul، فرمانده لژیون سرخ، Traveler در اهدای روشنایی به انسان‌ها مرتکب اشتباه شده است. از این رو وی قدرت‌های وابسته به روشنایی را از نگهبانان آخرین شهر گرفته و آن‌ها را از برج فراری می‌دهد. اکنون، پراکنده و بدون هیچ نیرویی، نگهبانان موظف هستند تا دوباره اتحاد را بین یکدیگر برقرار کرده و با دستیابی به ابزار و سلاح‌های جدید، برای بازپسگیری خانه خود اقدام کنند. به طور کلی داستان بازی بر روشنایی و رابطه آن با نگهبانان، تاثیرات از دست دادن آن، رابطه Ghaul با روشنایی و آزمندی وی نسبت به آن و مواردی از این قبیل تاکید خواهد داشت. لازم به ذکر است که در بازی به تاریکی پرداخته نخواهد شد.

پیشرفت‌های بزرگ و زیادی به دستینی ۲ آمده است. بازی چهار محیط بسیار بزرگ دارد:

  • European Dead Zone:‌ بزرگ‌ترین بخش بازی که روی زمین است. این نقشه شامل یک جنگل بزرگ، یک شهر متروک، مجموعه‌ای غارهای طولانی زیر زمین و یک پایگاه نظامی است.
  • Titan: یکی از قمرهای زحل که در آن «فرمانده زاوالا» گروهی را جمع‌آوری کرده است. در تایتان چیزی به اسم خشکی وجود ندارد و بازی‌کننده‌ها روی سکوهایی که از گذشته در این نقطه گذاشته شده‌اند، حرکت می‌کنند. سطح این قمر کاملا از آب پوشانده شده است.
  • Nessus: این ریزسیاره توسط نیروهای Vex فتح شده است. «کید-سیکس»، فرمانده‌ی کلاس هانترها، در این منطقه پیدا می‌شود. ریزسیاره‌ی نسسوس پر از دره‌های بزرگ است.
  • Io:‌ قمر مشتری که «ایکورا ری»، فرمانده‌ی وارلاک‌ها، در آن به تحقیقات مشغول است. قمر Io آخرین مکانی است که Traveler به آن سفر کرده است و در حال حاضر، دشمنان تمام و کمال آن را فتح کرده‌اند.

دیگر برای انتخاب مرحله، لازم نیست از سیاره‌ها خارج شوید و در فضا، مقصد بعدی‌تان را انتخاب کنید. هر جایی که باشید، می‌توانید ماموریت‌های تازه بگیرید و هم‌چنین وارد مرحله‌های مختلف شوید. مراحل کوچک و تازه‌ای به اسم Adventures به دستینی ۲ اضافه شده‌اند که قصه‌های مختلفی درباره‌ی شخصیت‌ها و دنیای بازی تعریف می‌کنند.

از داستان که گذر کنیم، هسته گیم‌پلی بازی مشابه با نسخه قبلی خواهد بود و دستینی ۲ را نیز می‌توان بازی‌ای در سبک شوتر اول شخص با المان‌های نقش آفرینی بازی‌های MMO دانست. مطابق با گذشته، فعالیت‌ها در این اثر نیز به دو دسته بازیکن در برابر بازیکن (PvP) و بازیکن در برابر محیط (PvE) تقسیم می‌شوند. فعالیت‌های PvP همانند سابق در بخشی به نام Crucible صورت می‌پذیرند و اگرچه کلیت این بخش ثابت مانده، با این حال تغییراتی در مبارزات آن صورت گرفته است. بر خلاف گذشته که بازیکنان به تیم های دو، سه یا ۶ نفره تقسیم می‌شدند، در دستینی 2 در همه حالت‌های PvP تیم‌ها چهار نفره خواهند بود که دلیل این تصمیم، تمایل بانجی به برگزاری مبارزات بازی در قالب تیم‌هایی کوچک‌تر و در مپ‌هایی با طراحی بهتر نسبت به گذشته بوده است. به همین دلیل حالت‌های بازی موجود در دستینی 1 برای حضور در بازی جدید با تغییراتی مواجه خواهند شد یا به طور کامل در دستینی 2 حضور نخواهند یافت.

دستینی ۲ امکان ساخت قبلیه یا همان Clan را برای تمام بازی‌کننده‌ها فراهم می‌کند. می‌توانید برای قبلیه‌ی خود طراح بسازید، دعوتنامه داشته باشید و هم‌چنین برای اعضا، آیتم‌های خاص یا سیستم‌های متفاوتی برای گرفتن امتیاز تجربه، مشخص کنید.

Region

,

240,000 تومان
( 0 نظر )