Demon Slayer Collector’s Edition

برند:

تاریخ انتشار : ۲1 مهر ۱۴۰۰
توسعه دهنده: CyberConnect2
ناشر: Aniplex, Sega
ژانر: Fighting game, Adventure game
پلتفرم ها:  PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 15 سال
حالت: تک نفره ، چند نفره

  • محتویات: دارای اکشن فیگور، دارای کد دیجیتال، امتیاز داخل بازی

Aniplex Demon Slayer (Kimetsu No Yaiba: Hinokami Keppuutan) Limited Ed — Japan Figure

یکی از سبک‌های محبوب از بازی‌های ویدیویی، آن‌هایی هستند که با اقتباس و الهام گرفتن از انیمه‌های ژاپنی ساخته می‌شوند و بازیکن را در دنیای گسترده و فانتزی آن‌ها قرار می‌دهند. این سبک از بازی‌ها معمولاً تمرکز زیادی بر روی مبارزات جذاب و مهیج در داخل گیم پلی خود قرار می‌دهند و از این جهت عمق مناسبی دارند. بازی Demon Slayer Kimetsu no Yaiba از استودیو CyberConnect2 عنوانی با همین سبک و سیاق بوده که ماجراجویی‌های مهیجی را در قالب دنیای انیمه‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد.

Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba – The Hinokami Chronicles Adventure Mode Trailer Released, 60fps Mode Being Added in Free Update • The Mako Reactor

شما در این بازی نقش کاراکتری به اسم Tanjiro که یک شکارچی ماهر موجودات اهریمنی است را بازی خواهید کرد. هدف شما پیدا کردن خواهرتان به اسم Nezuko است که به دلیل درگیر شدن در ماجرایی، توسط نیروهای شر اسیر شده و خودش اکنون به یکی از این اهریمن‌ها تبدیل شده است. برای نجات او باید مسیری طولانی و پرمخاطره را پشت سر بگذارید تا بتوانید خواهرتان را نجات دهید.

گیم پلی بازی تمرکز اصلی‌اش بر روی مبارزات تن‌به‌تن مهیج، سریع و جذاب بوده و در طول بخش داستانی بازی، باید با موجودات و کاراکترهای شرور بسیاری مبارزه کنید. فنون مبارزه تنوع بالایی داشته و یادگیری و کسب مهارت در آن نیازمند زمان است. هر دشمنی که ملاقات می‌کنید نیز نقاط قوت و ضعف مختلفی داشته که استراتژی حمله و دفاع شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد. امکان شخصی‌سازی آواتار، لباس و باز کردن کاراکترهای جدید برای تجربه آن در قسمتVersus Mode نیز وجود دارد که بسیار شبیه به گیم پلی کلاسیک بازی‌های مبارزه‌ای ساخته شده است.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Demon Slayer Collector’s Edition”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.