Death Stranding Special Edition کارکرده Region 2

890,000 تومان

برند:

موجود در انبار

1- قاب فلزی

2- عینک Gold Ludens Mask داخل بازی

3- با خرید این نسخه به امکان Death Stranding: Timefall هم دسترسی خواهید داشت که در واقع مجوز دانلود آلبوم موسیقی بازی و ویدیو پشت‌پرده ساخت آن است.

بازی Death Stranding PS4 در سبک اکشن توسط  Kojima Productions توسعه داده شده است . این بازی در جهانی باز قرار داشته و امکان بازی به صورت چند نفره را دارد . مردم با ساخت Walls یا دیوارها به زندگی در انزوا عادت کرده اند و هدف اصلی بازی برای بازیکنان این است که دوباره میان این جامعه نابود شده و شهروندانش ارتباط برقرار کنند . یکی از ایده های جالب این بازی ارتباط بین دنیای زنده ها و مرده ها می باشد. وقتی که کاراکتر اصلی Sam می میرد ، بازیکنان به جهان دیگری به نام upside-down منتقل می شوند که غرق در آب است .

وقتی که بازیکنان به دنیای زنده ها بازگردند ، هر کاری که در دنیای وارونه انجام دادند همچنان باقی خواهد ماند و از بین نمی رود . یکی از المان های بازی نوعی از باران است که به نام  Timefall شناخته می شود که دارای قدرت ها و توانایی ها منحصر به فرد می باشد . یکی دیگر از ویژگی های شاخص بازی این است که بازیکنان می توانند از بدن کاراکتر خود خارج شوند و در دنیای اطراف به جست و جو بپردازند و یا با دنیای مردگان ارتباط بگیرند و آیتم های خود را از آن دنیا بازیابی کنند . همچنین با تکرار این کار می توانید بر روی این توانایی منحصر به فرد خود مسلط شوید و هر زمانی آن را انجام دهید .

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Death Stranding Special Edition کارکرده Region 2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.