Dead Cells Action Game of The Year

1,500,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 16 مرداد 1397
توسعه دهنده: Motion Twin
ناشر: Motion Twin
ژانر: Roguelike, Metroidvania
پلتفرم ها: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, iOS, Macintosh operating systems, Linux, Microsoft Windows
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Dead Cells یک بازی ویدیویی دوبعدی در سبک «Rouge Like» است که توسط استودیوی Motion Twin ساخته و منتشر شده است. داستان بازی به صورت سفری پیکسلی در سیاه چال ها و سطوح متفاوت و هیجان انگیز است که شما با هر بار مردن با چالش تغییر پی در پی ترتیب اجزا و ساختمان مرحله رو به رو می شوید! به طوری که پلتفرم‌ها و نوع آرایش دشمنان و تعدادشان، چیدمان متفاوتی در هر پلی‌ترو ارائه می‌دهند.

در این بازی شما به واسطه‌ی درجه‌ی سختی بالا و مرگ‌های متعدد، مجبور خواهید بود تا بارها و بارها بخش‌های اولیه را تکرار کنید و همانند آثار نقش آفرینی، توانایی‌های خود را افزایش دهید. درجه‌ی سختی بالا و انتقال به ابتدای بازی پس از هر بار مرگ برای کسب تجربه و امکانات بیشتر و بهتر، ممکن است در ابتدا برای شما تکراری و خسته کننده باشد؛ اما در کنار مراحل اتفاقی، به دست آوردن آیتم‌هایی برای راه یافتن به محیط‌های متفاوت و دسترسی به میان‌برها این تکرار را کم‌رنگ می‌کند.

در بازی Dead Cells شما می‌توانید دو سلاح اصلی و دو قابلیت را همراه داشته باشید. تعداد اسلحه و قابلیت‌ها زیاد است و ترکیب انتخابی ۴تایی از بین آن‌ها، بینهایت سبک مبارزه و اکشنی متفاوت را نتیجه می‌دهد که هر کدام از آنها استراتژی‌های نبرد متمایزی را پیش روی شما خواهد گذاشت.

اکشن روان و بی نقص بازی، تنوع بسیار بالای سلاح ها و تجهیزات، گرافیک پیکسل آرتی و طراحی های بصری منحصربه فرد و موسیقی جذاب آن، از دیگر ویژگی های این بازی به شمار می رود.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Dead Cells Action Game of The Year”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,500,000 تومان
( 0 نظر )