Days Gone Special Edition

1,450,000 تومان

برند:

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی ویدیویی Days Gone که توسط Sony Bend Studios ساخته و توسط Sony Interactive Entertainment تهیه کنندگی شده است، یک بازی بسیار جذاب با سبک ماجراجویی اکشن است که به طور انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ عرضه شده است.

Days Gone یک بازی محیط-باز پساآخرلزمانی است؛ پساآخرالزمانی از آن نوع‌اش که در آن، بیماری‌ای انسان‌ها را نابود کرده است و آن‌ها هم که زنده مانده‌اند، زامبی هستند. این زامبی‌ها، به جای اینکه در بازی قرار داده شده باشند تا شما آن‌ها را نابود کنید، هدف دیگری دارند: زامبی‌ها در تعداد زیاد دنبال‌تان می‌دوند تا شما دلهره بگیرید و فرار کنید. تمام زامبی‌های بازی هم با یک تیر کشته می‌شوند و تیر فت و فراوان در بازی پیدا می‌شود. با این حال، تعداد زامبی‌ها آن‌قدر زیاد است که نباید یک جا کمین و شروع به شلیک کردن زامبی‌ها کنید؛ این زامبی‌ها تمامی ندارند و باید به دنبال تمام کردن هدف مرحله باشید.

در روند بازی Day Gone می‌توانید آزادانه ماجراجوی کنید، استراتژی بچینید و هر جور که می‌خواهید بازی کنید. شما می‌توانید اسلحه‌ها و ابزارهای مختلف بسازید، دنیای اطراف‌تان را کاوش کنید و وارد مبارزه شوید.

Region

,

1,450,000 تومان
( 0 نظر )