Darkest Dungeon: Ancestral Edition

برند:


تاریخ انتشار : 18 شهریور 1398
توسعه دهنده: Red Hook Studios, Sickhead Games
ناشر: Red Hook Studios, Merge Games
ژانر: نقش آفرینی، استراتژی
پلتفرم ها: Microsoft Windows, OS X, Linux, PlayStation 4, PlayStation Vita, iOS, Nintendo Switch, Xbox One
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Darkest Dungeon Ancestral Edition بازی جدیدی در سبک استراتژیک و RPG می باشد که در سال 2016 توسط Red Hook Studios ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. سرانجام پس از مدت ها انتظار ، نسخه نهایی بازی Darkest Dungeon نیز با کرک معتبر CODEX منتشر شد ! یک ماجراجویی پر تنش در دنیایی تیره و تار ؛ استخدام ، آموزش و رهبری گروهی از قهرمانان در طول جنگل ها در هم پیچیده از جمله وظایف مهم شما در این بازی است. دشمنان شما در این بازی توصیف ناپذیر هستند ، علاوه بر این ها شما با مشکلات دیگری نظیر استرس ، بیماری ، قحطی و تاریکی مطلق نیز رو به رو هستید.

Darkest Dungeon®: The Ancestral Edition | Download and Buy Today - Epic  Games Store

 

بازی Darkest Dungeon Ancestral Edition شمارا به‌عنوان وارث زمینی نفرین‌شده قرار می‌دهد و شما نیز قدم به قلعه‌ای ویرانه خواهید گذاشت. هدف اصلی شما پاک‌سازی ارثیه خود از شر نیروهای تاریک و اهریمنی است و برای این کار نیز به مدیریت درست منابع انسانی و مالی دارید تا در ادامه دشواری‌های بازی شمارا خردوخمیر نکند. برای مقابله با تاریکی مطلق سیاه‌چاله‌ها نیاز به مشعل و روشن نگه‌داشتن آن در زمان مناسب دارید و خب برای نگه‌داشتن مشعل نیز باید فضایی خالی داشته باشید. همین هزینه‌های سنگین برای شما دارد و برای همین مدام دنبال گنج و طلا بگردید. مدیریت چنین چیزی یک عذاب برای شماست اما این تازه اول ماجراست! وقتی وارد سیاه‌چال می‌شوید، اینجاست که فشار روحی و روانی وارد می‌شود. درواقع یک نوار استرس در نظر گرفته‌شده است که و همین‌طور الکی نمی‌توانید در محیط بازی بچرخید، وگرنه زهر ترک خواهید شد.

در این بازی از سیستم مبارزه جدید استفاده شده است و این اجازه را به پلیر می دهد تا بتواند آنچه را در ذهن دارد در میدان نبرد پیاده کند. نکته جالب در این نسخه، هیجانی است که هنگام نبردها به پلیر منتقل می شود و به نوعی در برخی مراحل پلیر دچار استرس می شود. اگر در ابتدای بازی قهرمانان شما دارای قدرت های کمی بودند اصلا نگران نباشید زیرا هرچه پیش روید بر توانایی و قدرت آنها افزوده شده و بازی این اجازه را به شما می دهد تا با استفاده از امتیازات به دست آمده تجهیزات و سلاح های مورد نیاز را تهیه کنید.

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Darkest Dungeon: Ancestral Edition”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.