Crash Drive 3

1,230,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 17 تیر 1400
توسعه دهنده ها : M2H
ناشر ها : M2H
ژانر: Action game, Indie game, Casual game, Racing
پلتفرم ها: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X and Series S,  Nintendo Switch, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

یکی از سبک‌هایی که در بازی‌های مسابقه‌ای، هم محبوبیت زیادی داشته و هم عمر بیشتری دارد، سبک آرکید است. بازیکن در این مدل از بازی‌های مسابقه‌ای، رها از قوانین کلی می‌تواند فعالیت‌های زیادی را با اتومبیل‌ها انجام دهد، چیزهایی مانند پرش‌های بلند، حرکات نمایشی و… که همگی آزادی عمل زیادی را در کنار سرگرم کردن بازیکن در اختیار او قرار می‌دهد. بازی Crash Drive 3 از استودیو M2H عنوانی جدید در همین سبک است.بازی Crash Drive 3 یک تجربه جذاب در سبک ریسینگ است که می‌تاونید به صورت رایگان و با المان‌های پلتفرمینگ تجربه کنید. بازی سرگرم کننده بوده و می‌توانید همراه با ماشین، تانک و کامیون‌های مختلف به تجربه آن بپردازید. بازی محیط‌های شگفت انگیزی هم دارد و در سرتاسر جهان جریان دارد. شما می‌توانید رویدادهای متنوعی را در بازی تجربه کرده و پول کسب کنید. از این پول‌ها برای ارتقا در بازی می‌توانید استفاده کرده و حتی ماشین‌های جدیدی را برای خود داشته باشید. می‌توانید قفل ماشین‌های جدید را باز کرده و اسرار بازی را هم کشف کنید. شما می‌توانید به عنوان یک پلیس هم عمل کرده و به شکار ماشین‌های خلافکار بروید.

Crash Drive 3

از ویژگی‌های بارز این بازی می‌توان به سبک جهان باز آن، حالت کارتونی، اتومبیل‌های فانتزی و متنوع و انواع فعالیت‌های قابل‌اجرا در آن اشاره کرد. شما در محیطی وسیع رها هستید تا هر کاری که دوست دارید با اتومبیل مسابقه‌ای خود انجام دهید. طیف گسترده‌ای از خودروهای جذاب و بامزه مانند تاکسی، Monster Truck، اتوبوس دوطبقه و حتی تانک‌ها برای کنترل و چرخیدن در دنیای وسیع بازی وجود دارد تا تمام سلیقه‌ها را راضی نگه دارد.

شما در بازی Crash Drive 3 می‌توانید بیش از ۱۰ رویداد را تجربه کرده و در رقابت‌های بازی هم شرکت کنید. کسب بیشترین پول می‌تواند جذابیت بازی را افزایش داده و امکان سفارشی سازی المان‌های مختلف را نیز برای شما فراهم کند. می‌توانید به ماشین خود نیترو اضافه کرده و حداکثر سرعت را در بازی تجربه کنید. بازی سطوح متنوعی داشته و می‌توانید اتومبیل‌های جدیدی را در بازی خریداری کنید. این بازی امکان رانندگی آزادانه را فراهم کرده و می‌توانید به مناطق قطبی یا تابستانی بروید.

مناطق منحصربه‌فردی هم وجود دارد که کلکسیونی از تجربه‌ها و چالش‌های مختلف را برای شما فراهم خواهد کرد. می‌توانید به دنیاهای مختلف سفر کرده و مهارت خود را به همگان نشان دهید. بازی دارای نبردهای جالبی بین تانک‌ها هم خواهد بود و می‌توانید با تسلط بیشتر روی المان‌های جنگی، مهارت خود را بالا ببرید.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Crash Drive 3”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,230,000 تومان
( 0 نظر )