Conan Exiles

1,100,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1397
توسعه دهنده: Funcom
ناشر: Funcom
ژانر: Action-adventure, survival
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 17 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Conan Exiles یک بازی محیط باز سبک بقا است که وقایع آن در سرزمین کنان بربر رخ می‌دهد. شما یک تبعیدی هستید و باید در سرزمین‌های بی آب و علف منطقه اشاره شده برای نجات و بقای خود هر کاری را انجام دهید؛ جایی که ضعیف همیشه خرد می‌شود و تنها قدرتمند می‌تواند زندگی کند. این دنیا را نابود کرده و از نو بسازید. می‌توانید این کار را تنها یا با کمک هم پیمانان خود به صورت چند نفره آنلاین انجام دهید. بازی Conan Exiles دنیایی پر از تاریخ و گذشته است که شما باید آن‌ها را کشف کرده و از دانش و رازهایی که در این دنیا موجود است به نفع خود استفاده کنید.

Conan Exiles Stream Reveals Early Gameplay

 

داستان بازی از جایی شروع می‌شود که شخصیت شما به دلیل مرتکب شدن چندین جنایت، محکوم به مرگ شده است. Conan شخصی است که شما را از مرگ نجات می‌دهد اما در عوض شما به عنوان یک شخص تبعید شده، باید سرزمین‌های بیابانی را که Exiled Lands نام دارند، به طور کامل کاوش کنید. این مناطق بیابانی، تنها آب و هوایی نیستند که با آن‌ها سر و کار دارید و با اضافه شدن Frozen North، سرزمین‌های یخی نیز قابل کاوش و گشت و گذار هستند.

Conan Exiles Review - MMOGames.com

از آنجایی که شما در آخرالزمان موجود در بازی Conan Exiles زندگی می‌کنید باید برای خود ابزار و وسایل جدیدی را بسازید تا بتوانید کارهای جذاب و جدیدی را نیز انجام دهید. چکش‌ها ابزار بسیار مناسبی برای تعمیر ساختمان‌ها و ابزارها هستند. همچنین چکش‌ها در مواقع ضروری می‌توانند یکی از بهترین ابزارهای موقت شما باشند. کلنگ‌های درون بازی به شما این اجازه را می‌دهند به سرعت سنگ‌های بسیار بزرگ را بشکانید؛ به این وسیله می‌توانید منابع بیشتری را جمع‌آوری کنید. هم اکنون خنجر به طرز اختصاصی‌ درون بازی قرار گرفته؛ این چاقوی قربانی و قوی به شما این اجازه را می‌دهد تا درون بازی Conan Exiles سر دشمنان خود را از تنشان جدا کنید و آن را قربانی کنید؛ ای خدایان مار.

Conan Exiles - Gameplay Tips and Tricks for New and Advanced Players | Conan  exiles, Conan, Gameplay

You Can Now Play Conan Exiles Offline | TechRaptor

Region

, ,

1,100,000 تومان
( 0 نظر )