Broken Sword 5: The Serpent’s Curse

750,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 13 شهریور 1394
توسعه دهنده: Revolution Software
ناشر: Revolution Software
ژانر: Point-and-click adventure
پلتفرم ها: PlayStation 4, Android, iOS, Microsoft Windows, Linux, macOS, Nintendo Switch, PlayStation Vita, Xbox One
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی Broken Sword 5 The Serpents Curse یکی دیگر از بازی های سریالی سبک ماجرایی است که توسط Revolution Software Ltd طراحی و ساخته شده و به تازگی نیز کمپانی Revolution آن را برای پلتفرم PC به بازار عرضه کرده است . در این قسمت , بازی در فصل بهار و در فرانسه روایت می شود . سرقت از گالری و قتل آغازگر یک حماسه دیگر خواهد بود . در بازی شخصیت های George Stobbart و Nicole Collard حضور دارند و این امکان به شما داده شده است تا بتوانید هر دوی آنها را کنترل کنید .

Broken Sword 5 - the Serpent's Curse on Steam

در این نسخه بسیار دقت کنید زیرا به گفته سازندگان بازی , تصمیمات غلط شما می تواند شخصیت اصلی بازی را به کام مرگ بکشاند . برای رسیدن به اهداف خود , در مقابل شما پازل ها و معماهای جنایی و پلیسی وجود دارد که در بعضی مواقع شما را به چالش می کشد و باید با تکیه بر توانایی های خود آنها را حل کنید . این بازی قرار است در ۵ قسمت منتشر شود که تا امروز دو قسمت از آن به بازار عرضه شده است .

Broken Sword 5: The Serpent's Curse (Playstation 4) [UK IMPORT] : Amazon.de: Games

با پیش‌روی در داستان بازی ویدیوهای پشت‌صحنه باز می‌شوند، که آنها را با روند توسعه بازی آشنا می‌کند، همچنین در ویدیوها مصاحبه‌های جدیدی از توسعه‌دهندگان وجود دارند. همچنین در ویژگی جدید دیگری که در این نسخه قرار داده شده است، کاربران به انتخاب خودشان می‌توانند کنترل بازی را بوسیله دسته یا صفحه لمسی تنظیم کنند.

در بازی Broken Sword 5 – The Serpent’s Curse باید با کمک شخصیت‌های George Stobbart وکیل و یک روزنامه‌نگار با نام Nico Collard از قتل‌‌های زنجیره‌ای شهر پاریس که به تازگی اتفاق افتاده اند سر در بیاورید.

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Broken Sword 5: The Serpent’s Curse”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

750,000 تومان
( 0 نظر )