Battlefield 1

450,000 تومان

برند:

انگار راست میگن بخشی از وجود بشر با خشونت ارضا میشود.
ولی جنگ واژه ی کثیفی برای ارضا این نیاز است.
بتلفیلد 1 پرده ی جدیدی از این واژه را در جنگ جهانی اول به نمایش خواهد کشید جایی که هیچ گیمری قبل از این تا بحال پا نگذاشته است.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

نجات سرباز رایان این بار در جنگ جهانی اول…

 battlefield-1-badge-01-ps4-eu-29apr16

اول از همه باید به نبوغ استدیو Dice آفرین گفت به جای اینکه جنگ های بتلفیلد را به آینده و زمان حال و تخیل اشباع شده ببرد تاریک ترین زمان تاریخ یعنی جنگ جهانی اول را نشانه گرفته است.

610qatga8tl-_ac_sl1500_

سفری که از  شهرهای ویران شده ی فرانسه تا رشته کوه های آلپ و در نهایت صحرای عربستان ادامه پیدا میکند دیگر جنگ شما به یک خانه و چند ساختمان خلاصه نخواهد شد بلکه شما وارد عظیم ترین شوتر اول شخص تاریخ شده اید و با قدرت موتور Frostbite 3.0 چرک بودن واژه ی جنگ با چنین گرافیکی بسیار زیبا به تصویر کشیده شده است.

91bqfazkagl-_ac_sl1500_

جز کوچکی از بزرگترین نبرد تاریخ بشر در قسمت داستانی بتلفیلد 1 باشید جایی که داستان و فضاسازی و روند اندازه ی یک فیلم سینمایی قوی و بامحتوا است.

8113fcqt8ol-_ac_sl1500_

 

و یا قدم به بخش آنلاین و دنیای اصلی ه بتلفیلد باز ها بگذارید جایی که 64 گیمر با هم نقشه میکشند و  تاکتیک جنگی میچینند تا  با استفاده از وسایل نقلیه مثل تانک ها و هواپیما ها و البته اسب ها شجاعت خود را بیازمایند تا برای تیمشان حماسه آفرینی کنند

91bqfazkagl-_ac_sl1500_

در این میان همیشه نقشه های کشیده شده ی تیم شما استاندارد پیش نخواهد رفت زیرا محیط این بازی به شدت تخریب پذیر است و البته آب و هوا پویا باعث میشود که گاهی اوقات در میان جنگ طوفان شن و باران مانع دید و اینجا است که میخواهیم ببینیم تا اسنایپر های لعنتی این بازی چگونه میخواهند خودنمایی کنند:)
این بازی دریچه ی ورود شما به زیباترین و واقع گرا ترین میدان جنگ تاریخ است.
81ibaqvr0wl-_ac_sl1500_

Save

Region

,

450,000 تومان
( 14 نظر )