Batman: The Telltale Series

برند:

سبک خاص استدیو Telltale و نحوه ی روایت داستان آنها به قدری گیمرها را احساساتی و درگیر میکند که همیشه هر ساله یکی از عناوین آنها در سبد خرید گیمرها است.

ناموجود

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

batman_the_telltale_series_boxart_logo

دیگه عادت کردیم که هر چند وقت یک بار یک فرنچایز بزرگ در قالب بازی استدیو تل تیل متولد شود و الان بعد از Walking Dead و Game Of Thrones و Borderlands و… نوبت ابر قهرمان ابر قهرمانان بتمن است.

71ldktc6ml-_ac_sl1500_

حالا که سه گانه ی استدیو Rocksteady با شکوه به پایان رسید قرار است در قالب بروس وین در این سبک خاص و در یک بازی اپیزودیک ماسک خفاش را به صورت بزنیم.

71qhy3z3fel-_ac_sl1500_

مانند تمامی بازی های این سبک انتخاب ها و دیالوگ های شما در شکل گیری تار و پود داستان موثر است و این بار با احساس بیشتری قرار است به دنبال برقراری عدالت در گاتام باشید.

داستان این بازی به هیچ وجه ربطی به فیلم و کامیک و بازی های قبل ندارد و قرار است یک داستان جدید از این شهر و دشمنان بتمن را روایت کند و تقریبا چهره های سرشناس داستان مانند Catwoman و Harvey Dent و Alfred و Gordon و… حضور دارند.

817jedydpbl-_ac_sl1500_

صحنه های اکشن و زد و خورد و استفاده از تجهیزات بتمن به صورت Quick Time Event و با فشردن کلید ها در زمان مناسب پیش میرود.
این بازی دارای 5 اپیزود است که هر چند ماه یک بار منتشر میشود و با خریدن این دیسک شما دسترسی به اپیزود اول و کد سیزن پس برای دانلود اپیزود های باقیمانده هنگام عرضه خواهید داشت.

717dbgaejtl-_ac_sl1500_

Save

Save

Save

Save

Region

( 3 نظر )