Batman: Return to Arkham

650,000 تومان

برند:

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی Batman Return to Arkham برای PS4 نسخه ریمستر شده بازی‌های Batman: Arkham Asylum و Batman: Arkham City است که به صورت باندل برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شده است. براساس اعلام استودیو، این بازی با موتور بازی‌سازی آنریل ۴ ریسمتر شده است و به بازیکنان این اجازه را می‌دهد که دو نسخه اول از سری آرکام را تجربه کنند. این بازی حاوی نسخه بازی سال و تمامی محتواهای قابل دانلود عرضه شده برای این دو بازی خواهد بود. شرکت برادران وارنر اعلام کردند که گرافیک بازی‌ها در این مجموعه پیشرفت کرده است و تمامی مدل‌ها و محیط‌های بازی ارتقا پیدا کرده‌اند؛ به‌علاوه بازیکنان متوجه پیشرفت نورپرد‌ازی، افکت و سایه‌ها خواهند شد.

در Batman: Arkham Asylum بود که ماجرای بتمن آغاز شد. این نسخه که توسط استودیوی Rocksteady Studios ساخته شد، در سال 2009 عرضه شد. داستان این نسخه از جايي شروع مي شود که بتمن جوکر را پس از آخرين نقشه و دسيسه اش دستگير مي کند و تصميم مي گيرد که او را براي زنداني کردن به Arkham ببرد. بازي بيشتر در تيمارستان Arkham دنبال مي شود که باعث مي شود محيط بازي داراي وسعت بسيار زيادي نباشد، ولی در عوض دارای یک ماجراجویی منحصر به فرد و اتمسفری زیبا بود. از دیگر دشمنان بتمن که جزو بدنام ترین خائنان شهر گاتهام محسوب می شدند، می توان به Harley Quinn, Bane, Killer Croc, Poison Ivy و Scarecrow اشاره کرد.


Batman: Arkham City دنباله ای بر نسخه قبلی محسوب می شد که در سال 2011 عرضه شد. پلیرها در اين نسخه به روياهاي بلند پروازانه خود در شهر Arkham با شخصيت بتمن می رسیدند، شهر Arkham خيلي بزرگ طراحي شده و بازي اين بار کاملاً يک عنوان Open-World محسوب شده و شما مي توانيد از طريق پشت بام ها همانند شواليه تاريکي واقعي حرکت کنيد. همچنین شهر آرکهام امن ترین مکان برای اراذل و اوباش و گنگسترهای گاتهام محسوب می شد، از جمله این جنایتکاران می توان Catwoman, The Joker, The Riddler, Two-Face, Harley Quinn, The Penguin, Mr. Freeze را نام برد.

Region

650,000 تومان
( 2 نظر )