Baldur’s Gate and Baldur’s Gate II: Enhanced Editions کارکرده Region 2

300,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 23 مهر 1398
توسعه دهنده: BEAMDOG
ناشر: BEAMDOG
ژانر: Role-playing
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch
رده سنی: بالای 13 سال
حالت: تک نفره, چند نفره

موجود در انبار

بازی Baldur’s Gate and Baldur’s Gate II Enhanced Editions شامل نسخه بهبود یافته بازی های Baldur’s Gate (محصول سال ۱۹۹۸) و Baldur’s Gate II (محصول سال ۲۰۰۰) می باشد. بازی Baldur’s Gate در سبک استراتژی و نقش‌آفرینی‌‌ می‌باشد که توسط استودیوی Beamdog توسعه و برای کنسول پلی استیشن ۴ و Xbox one و Nintendo Switch منتشر شده است.

Ya a la venta las Ediciones Coleccionista de Baldur's Gate y otros juegos de D&D - Vandal

دنیای سری بازی Baldur’s Gate مملو از خدایان و موجودات مختلف و مناطقی مرموز است و در آن جادو و وقایع ماورایی امری طبیعی ولی شاید تا حدی فراموش شده محسوب می شوند. داستان این سری مربوط به فرزندان ارباب قاتلان است و شما در طی ماجراهای مختلف با شخصیت های گوناگونی آشنا می شوید و تقابل با این شخصیت ها بخشی بزرگ از این سری بازی ها محسوب می شود به خصوص به برکت دیالوگ های مختلف میان شخصیت ها که در هر لحظه از بازی ممکن است در جریان باشند و شرکت اصلی سازنده هنوز هم تمرکز زیادی بر تقابل های این چنینی در بازی هایش دارد.

 

80% Baldur's Gate II: Enhanced Edition on GOG.com

ماجرای بازی Baldurs Gate از این قرار است که شما در نقش قهرمان داستان در Candlekeep زندگی می کنید و پدر خوانده شما به نام گورین از تمام قدرت خود برای محافظت از شما در مقابل آسیب ها استفاده کرده است. در این بین شما به دلیل شرایطی خاص از خانه دور می شوید و به ناگاه خود را در آستانه جنگی در ساحل شمشیر می یابید. به همین طریق شما متوجه مشکلات به وجود آمده خواهید شد و داستان بازی آغاز می شود. وجود انواع سلاح ها، قهرمان ها، زندان ها، هیولاها و بسیاری موارد دیگر موجب شده است تا این بازی از همه نظر یکی از بهترین بازی های استراتژیک، اکشن، نقش آفرینی و هیجان انگیز باشد.

 

Baldur's Gate II: Enhanced Edition pour Android - Téléchargez l'APK

Region

,