Balan Wonderworld

410,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۹
توسعه دهنده: Arzest, Balan Company
ناشر: Square Enix
ژانر:  Platform, Action-adventure game
پلتفرم ها: Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows, Xbox One, Xbox Series X/S
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره ، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی Balan Wonderworld اثری اکشن، فانتزی و دو بعدی است که داستان دو کاراکتر با نام لیئو و اما را روایت می‌کند. کاراکترهایی که با حضور در یک تئاتر اسرارآمیز، وارد یک دنیای جدید می‌شوند. بازی با دوازده روایت داستانی مختلف است که هر کدام از بازیکنان را به مکانها و دنیاهایی جدید و منحصر به فرد می‌برد، که ترکیب زیبایی از دنیای واقعی و فانتزی را به وجود می‌آورد.

بازی دنیای شگفت انگیز بالان (Balan Wonderworld) یک عنوان پلتفرمر است که هم نسل‌های جدید از آن بهره‌مند هستند و هم کنسول‌های نسل قبلی. بازی با یک کات سین CGI بی‌نظیر آغاز می‌شود که امضای همیشگی آثار تولید شده در Square Enix است. این کات سین هر کسی را یاد فاینال فانتزی‌های گذشته می‌اندازد و موسیقی پس زمینه آن نیز آنقدر گوش‌نواز است که دل بیننده را می‌برد.

در دنیای Balan Wonderworld نزدیک به ۸۰ لباس مختلف وجود دارد که هر یک قابلیت خاص خودشان را دارند. در واقع شما با پیشروی در مراحل به این لباس‌ها برخورد می‌کنید و با پوشیدن آنها می‌توانید به ویژگی دست پیدا کنید که برای رد کردن مرحله به آن نیاز دارید. بازی تا دقایق پایانی هم برایتان سورپرایز دارد و لباس‌های جدید معرفی می‌کند، لباس‌هایی که برخی‌شان مفت خدا هم نمی‌ارزند و بسیار مسخره هستند تا البسه‌ای که چنان قدرت باحالی به شما می‌دهد که دلتان نمی‌خواهد آن را تا مدتها عوض کنید. هرچند بازی شما را مجبور به تغییر دائم لباس‌ها می‌کند چرا که برخی لباس‌ها مانع از ساده‌ترین کارها مانند پریدن می‌شوند! درست خواندید، به بیان شفاف‌تر، در بازی به کرات پیش می‌آید که یک لباس قدرتمند که آتش پرتاب می‌کند، نمی‌تواند از روی یک گل بپرد.

گیم پلی بازی نکته منحصر به فرد و ویژگی خاصی ندارد که پیش‌تر در بازی‌های دیگر ندیده باشیم. در واقع به جرات می‌توان گفت که این ویژگی‌ها در بازی‌های زیادی دیده شده و چه بسا بهتر هم پیاده سازی شده است. Balan Wonderworld حتی در این بخش (لباس‌های زیاد و قابلیت‌های متنوع) سعی می‌کند که پیچیدگی خاصی به بازی وارد نکند و هر لباسی را درست دم دست می‌گذارد تا با به دست آوردن آن، چالش مرحله را رد کنید. مشکل گیم پلی در سادگی بیش از حد آن نیست، به سخت بودن کنترل است.

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Balan Wonderworld”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

410,000 تومان
( 0 نظر )