Azur Lane: Crosswave

980,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 10 اسفند 1398
توسعه دهنده ها : Compile Heart, Idea Factory
ناشر ها : Compile Heart, Idea Factory
ژانر: Shooter Video Game, Role-playing Video Game, Adventure game, Adventure
پلتفرم ها: PlayStation 4, Microsoft Windows, Nintendo Switch
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Azur Lane: Crosswave یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و نقش آفرینی است که توسط شرکت IDEA FACTORY با همکاری COMPILE HEART توسعه یافته و به وسیله Idea Factory International در فوریه 2020 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز و PS4 منتشر شده است . این بازی همچینن در فوریه سال ۲۰۲۱ برای  نینتندو سوئیچ نیز منتشر شد .در بازی وارد یک دنیای تخیلی خواهید شد که به صورت 3D طراحی شده است و برای ساخت آن از موتور بازی سازی Unreal Engine استفاده شده است. در گیم پلی بازی “آزور لین: کراسویو” شاهد 4 نزاد مختلف به نام های Eagle Union، Royal Navy، Iron Blood و Sakura Empire خواهید بود که هرکدام دارای خصوصیات و ارتشی مخصوص به خود می باشند. در بازی شاهد نبردهایی جذاب خواهید بود که بسیار سخت و طاقت فرسا هستند و برای پیروزی باید فنون و استراتژی های مختلفی را بکار بگیرید. از ویژگی های بازی می توان به گرافیکی خوب، محیط های متنوع، شخصیت های منحصر به فرد، مبارزاتی هیجان انگیز و … اشاره کرد. که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

گیم پلی بازی  از مجموعه ای از ماموریت های کوتاه تشکیل شده است که اکثریت قریب به اتفاق آنها کمتر از دو دقیقه طول می کشند.  بازیکنان یکی از حداکثر سه کشتی فعال را کنترل می کنند ، تا سه نفر دیگر نقش پشتیبانی را بازی کنند و در طول ماموریت تقویت می کنند.  با هوش مصنوعی شخصیت های دیگر می توانند کنترل را به راحتی بین هر یک از شخصیت های موجود در بازی جابجا کنند.  این درگیری ها بازیکنانی را می بیند که وظیفه تخریب کشتی ها (نوع بزرگ کند) ، هواپیماها یا سایرچیزهارا دارند.

کنترل ها ساده هستند و به خوبی کار می کنند.  چهار دکمه سلاح های مجهز و توانایی های ویژه هر کانسن را شلیک می کند ، در حالی که حرکت با چوب چپ و هدف گیری و دوربین با چوب راست کنترل می شود.  یک هدف گیری خودکار بسیار دوستانه تا زمانی که بازیکنان دشمن را در دید عمومی خود داشته باشند کار می کند و بدان معنی است که جنگ تقریباً در مورد ماندن در حرکت و شلیک هرچه بیشتر است.  کانسن انواع مختلفی دارد – ناوشکن ، ناو هواپیمابر و غیره – و به دلیل وجود تسلیحات متفاوت ، تفاوت استقبال کننده ای بین هر نوع وجود دارد ، هرچند که این بازی هیچ گونه تشویقی را برای بازیکنان برای انجام کار دیگری به غیر از یافتن کار مفید نمیکند.

روایت بازی خیلی  عمیق نیست.  طبیعت مهربان اکثر بازیگران بر تلاشهای اندک بازی برای القای درام واقعی غلبه دارد ، اگرچه این به خودی خود چیز بدی نیست.  بیشتر رویدادها – که از روی نقشه اساسی انتخاب شده اند – به سرعت انجام می شوند ، بعضی از آنها فقط دو جمله هستند ، اما این بدان معناست که بازیکنان دلیل کمی برای احساس سرمایه گذاری در رویدادها دارند.  این بازی کاملاً خوشحال است که به بازیکنان اجازه می دهد در صورت تمایل از همه چیز عبور کنند ، زیرا می دانند هیچ دلیلی واقعی برای کشیدن چیزها وجود ندارد و سعی در ارائه حداقل شوخ طبعی است.  با وجود این ، بازیگران تا حد زیادی در تشویق بازیکنان فقط برای حضور در سواری موفق می شوند و ناراحت بودن از بازی به دلیل تلاش نکردن برای کارهای بیشتر ، سخت است.

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Azur Lane: Crosswave”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

980,000 تومان
( 0 نظر )