AWAY: The Survival Series

برند:

تاریخ انتشار : 2021
توسعه دهنده: Breaking Walls
ناشر: Breaking Walls, Game Seer Ventures, Perpetual Europe
ژانر: Survival game, Action-adventure game, Indie game, Simulation Video Game
پلتفرم هاPlayStation 4, Microsoft Windows, PlayStation 5, Xbox One
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

AWAY The Survival Series یک بازی سوم شخص ماجرایی است که با الهام از مستندهای مربوط به طبیعت و حیوانات ساخته شده است و شما را به ماجراجویی‌هایی جذابی در عمق حیات‌وحش و زندگی حیوانات مختلف می‌برد. بازی AWAY The Survival Series در آینده‌ای نزدیک روایت می‌شود که بلایای طبیعی به دشمن و مشکل شماره یک طبیعت و انسان‌ها تبدیل شده‌اند و تقریباً تمامی گونه‌های جانوری و گیاهی بر لبه تیغه انقراض قرار دارند. شما در این بازی به عنوان حیوانی که برای زنده ماندن به نوبه‌ی خود در حال تلاش هست نقش‌آفرینی خواهید کرد.

AWAY: The Survival Series

داستان اصلی بازی در مورد یک سنجاب پرنده جذاب بوده که عازم ماجرایی برای نجات خانواده‌اش شده است. این ماجراجویی، شما را به مناطق مختلفی از طبیعت می‌برد که مملو از مناظر زیبا و همچنین خطرهای متعدد است. تجربه این بازی مانند کارگردانی یک مستند از حیات‌وحش بوده که همه‌چیزش را خودتان تعیین می‌کنید و از این حیث، کاملاً تجربه‌ای متفاوت و نوآورانه را در اختیار شما قرار خواهد داد.

در این بازی، شما سفری جذاب و پرمجرا به طبیعت وحشی خواهید داشت. ماجراجویی شما، در بازدید از حیط‌هایی وسیع آغاز می‌شود و یک طبیع پرجنب و جوش در پیش روی شما قرار خواهد داشت. در میان درختان بپرید و با شکارچیان خطرناک بجنگید و ضمن بازدید از محیط‌هایی زیبا، روایت داستانی بازی را رقم بزنید. در دنیای اطراف خود به کاوش بپردازید و اسرار دنیای خود را کشف کنید. شما در این بازی، نقش یک بادپرکیسه‌دار را بر عهده دارید که می‌تواند همچون یک گلایدر پرواز کند و ماجرای بازی را با این مهارت خود روایت کند. در این بازی، ده‌ها حیوان واقعی با دقت و جزئیات بالا طراحی شده‌اند که شما می‌توانید در مراحل مختلف بازی با آن‌ها رو در رو شده و اسرار پنهان در گوشه و کنار بازی را کشف کنید.

Region

,