Autonauts

1,240,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 26 مهر 1398
توسعه دهنده: Denki
ناشر: Curve Games
ژانر: Simulation Video Game, Indie game, Strategy Video Game
پلتفرم ها: PlayStation 5, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Xbox Series X and Series S
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Autonauts بازی جدیدی در سبک سری بازی‌های تفننی می باشد که در سال 2019 توسط Curve Digital ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. بازی جدیدی که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما عزیزان بازدیدکننده در نظر داریم، یک تجربه جذاب و سرگرم‌کننده از حضور در سیاراتی غیرمسکونی است که شما با سعی و تلاش خود می‌توانید آن‌ها را به سکونتگاه جدیدی برای انسان تبدیل کنید. حال و هوای این بازی در سبک بازی ماین‌کرافت بوده و گرافیک پیکسلی آن شما را هر لحظه به وجد می‌آورد. در محوریت داستانی این بازی می‌خوانیم که شما به تازگی از سفینه فضایی خود خارج شده و به سطح سیاره‌ای جدید قدم گذاشته‌اید. اکنون وقت آن است که منابع مختلف از جمع‌آوری و قدم به قدم محیط اطراف را به فضای دلخواه خود نزدیک‌تر کنید.

Autonauts PS4 & PS5

بازی Autonauts شما را به جهانی حیرت انگیز می برد که مردمانی در آنجا حضور ندارند و تنها اتوماسیون خاصی دیده می شود که شما باید در تلاش برای بهره بردن از آن باشید. سفینه خود را در این سرزمین فرود آورید و با تلاش بسیار به سراغ سازه هایی بروید که می توانید با این سازه ها ایجاد کنید. مستعمره خود را ایجاد کنید و از موجودات مختلف برای پیشرفت منطقه خود استفاده کنید. به آنها دستور بدهید که برایتان کار کنند و میزان درآمد خود را افزایش دهید. شما در واقع یک منطقه را با مردمانش تصرف کرده اید و حال می توانید از آنها در راستای اهداف خود کار بکشید. سنگ و چوب جمع اوری کنید و فراموش نکنید که باید موارد ساختاری را به صورت دقیق رعایت کنید. تلاش کنید و فراموش نکنید که اهداف شما ممکن است غیراخلاقی باشد، اما چیزی است که بازی از شما می خواهد و باید آن را دنبال کنید.

Autonauts PS4 & PS5

بازی Autonauts هر نوع فعالیتی را برای شما ممکن می کند و باید به آشپزی، ماهی گیری و خیاطی و کشاورزی بپردازید. حیوانات مخصوص خود را داشته باشید و با امکانات بی حد و حصر دنیای خود را گسترش دهید. سبک هنری گیم پلی بازی بسیار عالی است و می توانید از پالت های رنگی برای زیباسازی دنیای خود استفاده کنید. عمق و مقیاس را به دنیای خود اضافه کنید و از فضای آرام آن لذت ببرید. ساختمان های خود را هم گسترش دهید و در نهایت همه کارها را به اتوماسیون خودکار بدهید. کارهای بسیاری در جهان بازی وجود دارد و گیم پلی آنها را قطعا تاکنون در جایی ندیده اید. حتی می توانید از سیستمی نرم افزاری در بازی استفاده کنید و روز به روز کارهای خود را حرفه ای تر جلوه دهید. خودتان خواهید دید که از یک کار به هزاران کار در حال انجام خواهید رسید.

یکی از اصلی‌ترین اهداف شما در بازی، آموزش و ساخت یک هوش مصنوعی پیشرفته است که در ادامه ضمن آشنایی با محیط اطراف، قادر باشد خود به خود شرایط را برای زندگی بر روی سیارات آماده کند. با پیشرفت در روند داستانی بازی، شما می‌توانید شاهد رشد و زندگی انواع دیگر موجودات باشید که برای زنده ماندن به کمک شما نیاز دارند. از این روی مهارت‌هایی همچون ساخت مسکن، ماهیگیری، آشپزی و … نیز در مراحل مختلف بازی به کمک شما خواهند آمد.

Autonauts PS4 & PS5

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Autonauts”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,240,000 تومان
( 0 نظر )