Attack on Titan 2

برند:

تاریخ انتشار : 19 بهمن 1397
توسعه دهنده: Omega Force, Koei Tecmo
ناشر: Koei Tecmo Games, Koei Tecmo, Koei Tecmo Europe Ltd., KOEI TECMO AMERICA Corporation
ژانر: Fighting game, Role-playing Video Game, Shooter Video Game, Platform game, Adventure game, Hack and slash
پلتفرم ها: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

انیمه Attack on Titan برای همه ما نام‌آشناست و همه از این غول‌های عجیب و داستان فوق‌العاده آن لذت برده‌ایم. حتی بعضی می‌گویند که این Game of Thrones دنیای انیمه هاست. به‌هرحال هر چه این مانگا به نقاط تاریکش رسیده باشد، بازی Attack on Titan 2 از سوی دیگر فوق‌العاده عمل کرده است و هر آنچه در این سری دیده‌اید را با نهایت جزئیات پیش روی شما قرار داده است. این بازی یک نقش‌آفرینی از استودیوی Omega Force است که در ادامه نسخه اول بازی دنبال می‌شود و دنیای عجیب و پیچ‌درپیچ تایتان ها را به نمایش گذاشته است.

بازی Attack on Titan 2: Final Battleداستان بازی پس از وقایع نسخه اول جریان دارد و به نوعی همان داستان فصل دوم انیمه را روایت خواهد کرد؛ جایی که انسان‌ها برای بقا باید تایتان‌ها را از بین ببرند، ولی قضیه از زمانی پیچیده می‌شود که می‌فهمند تایتان‌هایی در میان‌شان وجود دارد. از نظر گیم‌پلی، یکی از مشخصه‌های بازی Attack on Titan 2 سیستم مبارزات آن است که می‌توانید بهتر و راحت‌تر از گذشته از قابلیت‌های‌تان استفاده کنید. همچنین بازی دارای یک سیستم نیمه مخفی‌کاری است که از طریقش می‌توانید بدون جلب توجه تایتان‌ها به خود، آن‌ها را علامت‌گذاری و به‌شان حمله کنید.

دنیای بازی تجربه نابی است که هیچ‌گاه برایتان تکرار نخواهد شد و سلاح‌های کلاسیک آن و استفاده از نیروی بخار بسیار هیجان‌انگیز و جالب است. Attack On Titan 2: Final Battle اما بسته الحاقی جدید بازی است که به شما اجازه می‌دهد تا درگیر داستان‌های فصل سوم بازی شوید و همچنین مودهای جدیدی نیز پیش روی شماست. داستان این بسته الحاقی در سه زمان مختلف روایت می‌شود و همچنین در بخش Territory Recovery که در این آپدیت اضافه‌شده است، می‌توانید تیم رؤیایی خود را بسازید و با 40 شخصیت مختلف در خارج دیوار به بازپس‌گیری مناطق و زمین‌های غصب شده بپردازید.

 

Region

( 0 نظر )