Assassin’s Creed The Ezio Collection

630,000 تومان650,000 تومان

برند:

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی Assassins Creed The Ezio Collection عنوانی است در سبک اکشن و ماجراجویی که در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۶ توسط استودیوی بازی سازی Ubisoft Montreal توسعه یافت و توسط کمپانی Ubisoft نیز برای پلتفرم‌های Xbox One، PlayStation 4 عرضه شد.سری بازی‌های Assassins Creed مجموعه‌ای با تعداد بی‌شماری طرفدار پر شور است. با وجود نسخه‌های متعدد و با کیفیتی که از این سری برای نسل هشتم منتشر شده‌اند، آیا اصلاً نیازی هست که به سراغ عناوین کلاسیک بر روی نسل های قبلی بروید؟ خب بهتر است زیاد فکر نکرده و سعی نکنید که از شر نسخه های قدیمی این سری خلاص شوید، زیرا یوبی سافت فکر اینجا را هم کرده و دست به عرضه سه بازی شاهکار Assassins Creed II، Assassins Creed Brotherhood، Assassins Creed Revelations که یک سه گانه دنباله دار حساب می‌شوند، بر روی دو کنسول نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان زده است

شاید بتوان از نسخه اول سری و ماجرای الطائر به عنوان آغازی برای یک فرنچایز افسانه‌ای که امروزه توسط تقریباً تمامی بازیکنان جهان شناخته می‌شود، نام برد؛ با این حال، تبدیل این سری به یک فرنچایز میلیون دلاری که هر ساله کلی سود نصیب سازندگانش می‌کند؟ متاسفانه باید در این مورد الطائر بزرگ را کنار بگذاریم، زیرا این موضوع وظیفه اتزیو آدیتوره و عنوان افسانه‌ای Assassins Creed II بود. با تمامی فرمول‌هایی که در نسخه اول تعریف شده بود، بازی Assassins Creed II تقریباً از صفر پایه‌گذاری شد و اگر بخواهیم بر روی آن دقیق شویم، از یک سنگ، یک شاهکار بی‌مانند پدید آورد.

روایت انتقام‌جویی بازی در بی‌نظیرترین حالت ممکن قرار دارد. داستان بازی از همان ابتدا پر است از شخصیت‌هایی که شما عاشقشان شوید و تا پایان روایت و ماجرایشان را دنبال کنید. انجام عملیات‌های قتل در بازی بسیار پیچیده‌تر و تکامل یافته‌تر از نسخه اول هستند و چالش‌های زیبایی را برایتان اجرا می‌کنند. سلاح‌ها نیز بسیار خوش ساخت‌تر و بی‌همتاتر به تصویر کشیده شدند و همچنین حرکات پارکور و به خصوصِ بازی، آن چنان انعطاف پذیر هستند که از امتحان آن‌ها و کشف فنون جدید به این راحتی خسته نخواهید شد. بازی به حدی حرفه‌ای زمان شما را درون خود پر می‌کند که بیشتر علاقه به انجام ماموریت‌های جانبی دارید و نمی‌خواهید که به سرعت بازی را به اتمام برسانید، ولی همچنان علاقه به تجربه خط داستانی بازی خواهید داشت. تقریباً هیچ چیز نادیده گرفته نشده و هیچ چیز نیز از دست نرفته است.

 

Region

,

630,000 تومان650,000 تومان
( 2 نظر )