Assassin’s Creed :Syndicate کارکرده Region All

350,000 تومان

برند:

Nothing is true, Everything is permitted

بالای 20 نسخه اصلی و فرعی از سری بازی Assasin’s Creed با کلی فیلم و کامیک و انیمیشن عرضه شد اما هنوز کسی به ماهیت این سخن اساسین ها و هویت اصلی آنها و دشمنی دیرینه بین آنها پی نبرده است.

از همان تریلر زیبای نمایشگاه E3 سال 2006 نسخه اول  Assasin’s Creed همه چیز شروع شد حرکات و مهارت های الطایر عقل را از سر ما گیمر ها پراند و  سالیان سال است که به یکی از نمادهای صنعت سرگرمی تبدیل شده است.

و حالا از الطایر و اتزیو و آرنو و… رسیده ایم به جیکوب و خواهر دوقلویش ایوی در لندن سال 1868 همراه خواهیم شد جایی که همه چیز نسبت به آموزش هایی که قبلا در فرقه قاتلین دیده ایم بسیار متفاوت خواهد بود.

در کنار تمامی آن ابهاماتی که متوجه نشده ایم هنوز هم برایمان سوال است چگونه میتوان از بالای برج های چند ده متری شیرجه زد در توده ای از کاه و باز صحیح و سالم ماند:)

خرید بازی اکشن و متنوع و جذاب Assassin’ Creed Syndicate پلی استیشن 4-PLAYSTATION 4

این بار نوبت لندن است و دو قلوها…

نهمین عنوان اصلی از سری بازی اساسینز کرید ما را در نقش Jacob و Evie قرار میدهد و سال 1868 در شهر لندن عصر ملکه ویکتوریا….

لندن حال و هوای قبل را برای مردم ندارد زیرا تمپلار ها تمامی شهر را تصرف کرده اند و دیگر هیچ کسی قدرتی ندارد جز تمپلار ها. جیکوب و ایوی که از نوادگان اساسین ها میباشند و با تفکر اساسین ها پرورش یافته اند ناجی این شهر باید شوند که در این راه آنهای علاوه بر اساسین ها چارلز دیکنز و داروین و ملکه ویکتوریا و الکساندر گراهام بل را نیز همراه خود خواهند داشت.شما باید تمام کانال و باند های زیرزمینی خلافکاران و دست های پشت پرده را از بین ببرید تا شهر لندن را باز زنده کنید.

داستانی تاریک تر و سیاه تر از قبل برای شما که تا به حال کاملا با فرقه قاتلین آشنا شده اید در انتظار خواهد بود …
از نکات جالب این است که این نسخه به گونه ای وارد عصر مدرنیزه و بعد از انقلاب صنعتی شده است در این میان این پیشرفت تمدن نه تنها بر روی رفتار و روش زندگی مردم لندن تاثیر گذار شده است بر روی تجهیزات و نحوه ی پیشروی شما در مراحل نیز تاثیر گذار بوده است.دود های غلیظ , کارخانه های صنعتی, آسمان و کوچه های سیاه و کثیف همه نشان از لندن عظیم و صنعتی دارند.جیکوب و ایوی هر کدام مراحل اصلی و فرعی منحصر به خود را دارند و در گردش آزاد نیز قادر به کنترل هر کدام از دو کاراکتر اصلی که بخواهید بود که این قابلیت در هیچ یکی از عناوین قبلی نبوده است.
یکی از عناصر جدید کالکسه های مدرن هستند که قادر به کنترل آن هستید و گاهی برای تعقیب و گریز و مخفی کاری میتوانید بر روی سقف آنها بپرید Rope Luncher هم یکی از تجهیزات جدید است  که ترکیب یک طناب و قلاب میباشد برای بالا رفتن از ساختمان های بلند لندن که خیلی به کار شما خواهد آمد.جیکوب کمی برای کارهای اکشن طراحی شده است و ایوی به خاطر جثه ظریفش در کارهای مخفی کاری و حرکت در میان سایه ها بهتر عمل خواهد کرد که ناخوداگاه یکی تنوع خوبی را به شما برای پیشروی در مراحل خواهد داد.
نسخه پلی استیشن 4 دارای ده مرحله اضافه Darwin & Dickens Conspiracy خواهند بود.
اگر شما هم دلتان هر چند وقت یکبار برای کشتن بی سر و صدا و دارت های بیهوش کننده و توده کاه و پرش و بالارفتن از ساختمان و داستان پر از رمز و راز و البته EAGLE VISION تنگ میشود تنها علاج شما اساسیزن کرید سیندیکت خواهد بود.

تصاویر بازی:

Region

,