Alex Kidd in Miracle World DX

770,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 1 تیر 1400
سازنده: Jankenteam, Merge Games
ناشر: Merge Games
ژانر: Platform game, Indie game, Shooter Video Game, Fighting game
پلتفرم ها: Nintendo Switch, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی Alex Kidd in Miracle World DX برای اولین بار در سال 1986 برای سیستم Master منتشر شد و به عنوان تلاشی برای پاسخ این شرکت به ماریو شناخته شد. قهرمان بازی در تلاش است تا پادشاهی خود را از شر یانکن کبیر نجات دهد و صلح را به سرزمین بازگرداند. بازی موفقیت آمیز بود و تعداد دیگری بازی به دنبال آن ساخته شد که آخرین بازی الکس کید 1990 در Shinobi World بود، اگرچه گاهی اوقات شایعاتی برای بازگشت این فرنچایز Sega وجود داشت.

alex kidd 3

خط داستانی بازی Alex Kidd in Miracle World DX از این قرار است که یانکن شیطانی پادشاه راداخیان را سرنگون می‌کند و سرزمینش را تصاحب می‌کند. وی با قدرت خود، اهالی روستا را به سنگ تبدیل کرد و شاهزاده و دوست دخترش را ربود. شما به عنوان برادر شاهزاده و مسلط به هنرهای رزمی، الکس کید، در تلاش برای نجات آنها و برقراری صلح در سرزمین هستید.

در مقایسه با نسخه اصلی، شخصیت‌های سنگی اضافی و NPC در سراسر زمین پخش شده‌اند که می‌توانید با آن‌ها صحبت کنید. این غیرضروری است، اما آنها جان بیشتری به این دنیا می‌بخشند و به درک داستان کمک می‌کنند

بررسی بازی Alex Kidd in Miracle World DX ؛ نقد بازی Alex Kidd in Miracle World DX-نمایی از بازی

باس‌فایت‌های اصلی کماکان بر محوریت بازی سنگ، کاغذ، قیچی هستند که باید سعی کنید حدس بزنید دشمن شما کدام یک از گزینه‌ها را برمی‌گزیند تا بتوانید او را شکست دهید یا اینکه در طول مرحله آیتمی را پیدا کنید که اجازۀ ذهن‌خوانی را به شما می‌دهد. بزرگترین پیشرفت گیم‌پلی اینجاست که بعد از مردن لازم نیست به ابتدای بازی برگردید و می‌توانید از ابتدای مرحله‌ای که شکست خورده بودید کار خود را شروع کنید. همچنین گزینۀ جان بی‌پایان هم قابل فعال‌سازی است که امکان شروع مجدد از آخرین چک‌‌پوینت را فراهم می‌کند که برای مخاطبان کم حوصله‌تر گزینۀ مناسبی به حساب می‌آید اما باعث محرومیت از دسترسی به اچیومنت و تروفی‎ها می‌شود.

alex kidd 3

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Alex Kidd in Miracle World DX”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

770,000 تومان
( 0 نظر )