Agents of Mayhem

برند:

تاریخ انتشار: 24 مرداد 1396
توسعه دهنده: Deep Silver Volition
ناشر: Deep Silver
ژانر: Action-adventure game
پلتفرم ها: PlayStation 4, Microsoft Windows, Xbox One
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

همان‌طور که از نام بازی هم مشخص است، بازی Agents of Mayhem هم مانند سری Saints Row بازی‌ای است که آشوب و هرج و مرج حرف اول را در آن می‌زند. از طرفی دیگر بازی در همان جهان خیالی جریان دارد که سری Saints Row هم در آن جریان داشت، اما این بار شاهد شخصیت‌های کاملا جدید و متفاوتی هستیم. در طول بازی شاهد چندین شخصیت متفاوت هستیم که داستان‌هایشان به نوعی به هم مرتبط می‌شوند. به طور دقیق‌تر، در بازی شاهد ۱۲ مامور هستیم که گیمر‌ها می‌توانند سه نفر از آن‌ها را به دلخواه انتخاب کنند و ماموریت‌ها را انجام دهند.

بررسی بازی Agents of Mayhem

داستان بازی Agents of Mayhem در مورد انجام دیوانه‌وار‌ترین کارهای ممکن است، شما از بین 4 شخصیتی که در ابتدای بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد باید یکی را انتخاب کنید و با آن شخصیت به قلب شهر سئول زده و از پایتخت کشور کره جنوبی محافظت کنید، داستان بازی دارای مأموریت‌های متنوع و جذابی است که هیچ‌کدام شبیه یکدیگر نیستند، همچنین ابزار و آزادی عملی که در بخش گیم پلی بازی در اختیار شما قرارگرفته‌اند باعث می‌شود بتوانید بخش داستانی بازی را به روش‌های مختلف پیش ببرید. یکی دیگر از ویژگی‌های گیم پلی Agents of Mayhem انجام کارهای دیوانه‌وار ازجمله انفجار و پرش با ماشین است که به‌خوبی در بازی پیاده‌سازی شده‌اند.

در بازی شما کنترل کاراکترهای مختلف و منحصر به فرد گروه M.A.Y.H.E.M را به دست می‌گیرید و با مجموعه‌ای از مهارت‌ها و توانایی‌های بخصوصی که هر یک از این مأمورین در اختیار دارند، باید در برابر L.E.G.I.O.N و گروه‌های تروریستی که به دنبال در اختیار گرفتن شهر سئول هستند، مبارزه کنید.به‌طور کلی، دوازده شخصیت قابل بازی در بازی وجود دارد که هر یک از قابلیت‌ها و مهارت‌های مختص به خودشان بهره می‌برند.در نظر داشته باشید که با بسته‌های الحاقی جدید موجود در این نسخه، تعداد کاراکترهای قابل بازی افزایش یافته و شما این اجازه را دارید که با مأمورهای جدیدی همچون Johnny Gat ،Safeword ،Lazarus و بیشتر بازی را پیش ببرید.یکی از ویژگی‌های مثبت بازی Agents of Mayhem و تأثیرگذار در جریان بازی، قابلیت انتخاب سه مأمور پیش از شروع مراحل و همچنین قابلیت سوئیچ شخصیت در داخل بازی تنها با یک کلیک است.

Region

( 0 نظر )