8-Bit Hordes

650,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 26 مرداد 1395
توسعه دهنده: Petroglyph Games, Engine Software
ناشر: Petroglyph Games, Soedesco
ژانر: Real-time strategy, Indie game, Simulation, Strategy
پلتفرم ها: PlayStation 4, Microsoft Windows, Xbox One
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

8Bit Hordes در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو Petroglyph طراحی و منتشر شده است. پس از موفقیت عنوان ۸Bit Armies ناشر این بازی تصمیم به طراحی و انتشار یک بازی دیگر در همین سبک اما با داستانی کاملا متفاوت گرفت. در این بازی شما می توانید یک گروه از میان انسان ها، الف ها و اورک ها انتخاب کنید و به نبرد بایکدیگر بپردازید. هر یک از گروه ها دارای نیرو و آیتم های منحصر به فرد خود می باشند به همین دلیل شما می توانید متناسب با تاکتیک های خاص ارتش خود را ساماندهی کنید. تعداد نیرو در این بازی اهمیت زیادی ندارد بلکه تاکتیک های سریع و غیرقابل واکنش نقش بسیار زیادی در نتیجه نبردها ایفا می کنند. شما می توانید بازی را به صورت تک نفره و یا چند نفره به همراه دوستان و سایر کاربران تجربه کنید و استراتژی ها خود را به رخ دیگران بکشید.

8-Bit Hordes · AppID: 497850 · SteamDB

بازی های مانند سری محبوب ROME و GENERALS از همین بازی ها می باشند که این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی 8bit Hordes یکی از همین بازی ها می باشد که با ترکیب سبک استراتژی و شبیه ساز خلق شده است و با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که در این زمنیه موفق عمل کرده است . داستان این بازی در یک دنیای فانتزی در جریان است ، در این دنیا تمام موجودات در کنار یکدیگر با آرامش زندگی می کردند تا اینکه یک روز موجودات شیطانی به نام ارک وارد این قلمرو می شوند و تصمیم می گیرند که تمام موجودات این سرزمین را نابود کنند . در چنین شرایطی شما به عنوان فرمانده ارتش این سرزمین انتخاب شده اید و باید با استفاده از مهرت های خود شروع به ساخت شهرهای مستحکم کنید . در این بازی جمع کردن منابع حرف اول را می زند زیرا امکان دارد که در جریان نبردهایی که با نژاد ارک ها دارید به تعداد بسیار زیادی سرباز احتیاج داشته باشید . بازی رایانه ای 8Bit Hordes یکی از زیباترین بازی های استراتژی سال های اخیر می باشد.

از تیمی‌که Armies 8bit  را برای شما به ارمغان آورده است، یک RTS فانتزی جدید به همان اندازه سریع و دوستانه به نظر می‌رسد! 8-BIT HORDES یک بازی سرگرمی‌استراتژیک رنگارنگ است که یادگیری آن برای بازیکنان در تمام سطوح مهارت بسیار آسان است. منابع را جمع کنید، پایگاه خود را بسازید و از آن دفاع کنید، ارتش اورک‌ها یا انسان‌های خود را آماده کنید و در نهایت مخالفان خود را خرد کنید! 8-Bit Hordes دارای مأموریت‌های تک نفره آفلاین، مأموریت‌های دو نفره، حالت درگیری AI و حالت‌های چند نفره Player-vs-Player است که روی سرورهای مخصوص بازی اجرا می‌شوند.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “8-Bit Hordes”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

650,000 تومان
( 0 نظر )