7Days To Die کارکرده Region All

540,000 تومان

برند:

بعد از فروش یک میلیون و پانصد هزار نسخه بر روی PC بازی 7Days To Die حالا بر روی کنسول ها آمده است.

موجود در انبار

خرید بازی 7Days To Die برای پلی استیشن 4-Playstation 4
چقدر میتوانید زنده بمانید؟!
7DTD_Logo

بازی  7Days To Die حکایت یک داستان کلیشه ای ولی محبوب است.بعد از جنگ جهانی سوم و نبرد اتمی بسیاری از نقاط زمین قابل زندگی نیستند زیرا در  این روزها زمین جولانگاه زامبی ها شده است .این بازی توانسته است سبک شوتر اول شخص را با مایه های ترس و بقا و البته المان های نقش آفرینی و در آخر Tower Defense مخلوط کند و مخلوطی شاید خوش طعم به رنگ قرمزه خونین تحویل ما دهد.

91rLaOT YhL._SL1500_

در این بازی شما به صورت رندوم در جایی از دنیا ظاهر میشوید که هدف و غریزه شما زنده ماندن در 7 روز باقیمانده است.زنده ماندن در دنیایی که پر از زامبی است و البته یک چالش تصاعدی که با گذر هر روز  زامبی ها و دشمنان شما قوی تر و پرتعداد میشوند.

شما در محیط بزرگ و پرجزییات این بازی باید به گشت و گذار بپردازید  و به دنبال منابع و آیتم های موردنیاز باشید منابعی که از آن بعد ها برای ساخت اسلحه و پایگاه خود استفاده خواهید کرد.

91ZNEKdHN1L._SL1500_

برای ساخت پایگاه باید از 400 ایتم و 1200 نوع مصالح استفاده کنید.به بیانی دیگر در واقع یک قلعه بسازید که دور تا دور آن پر از تله باشد که در چرخه ی شبانه روز بازی از شر زامبی ها در امان باشید.شاید در روز های اول یک دیوار شما را ایمن نگه دارد اما با قوی شدن زامبی ها و بالا آمدن آنها از دیوار ها باید به فکر تله و راهبرد های جدید باشید.

81Bnx5krEXL._SL1500_

اگر طرفدار بازی های دو نفره آفلاین هستید حالت Split-Screen در این بازی وجود دارد که شما میتوانید به همراه دوستانتان به صورت آفلاین کواپ برید و همچنین در بخش آنلاین نیز میتوانید به رقابت بپردازید.

مهمترین چیز بقا است و در این راه تر و خشک کردن کاراکتر حرف اول را میزند مانند دیگر بازی های Surivival کاراکتر شما به آب و غذا نیاز دارد  و با ساخت اسلحه و زره و در نهایت ارتقا کاراکتر  از بین حدود 50 اپگرید و مهارت و Perk موجود میتوانید راهی مختص خود را برای زنده ماندن انتخاب نمایید.

 

 

 

540,000 تومان
( 0 نظر )