The Technomancer

برند:

دیگه کم مونده بود بریم روی مریخ نقش آفرینی کنیم که با تکنومنسر اینم به کلکسیون تجربه های گیمریمون اضافه شد…

خرید بازی The Technomancer برای پلی استیشن 4-Playstation 4
200 سال است که موفق شدیم…
the_technomancer_LOGO_BLACK

 استدیو Spiders با ساخته ی قبلی خود یعنی Mars:War Logs نشان داده است که علاقه و تبحر خاصی در داستان سرایی در مریخ و به صورت تخیلی دارد تکنومنسر هم داستانش مربوط میشود به جنگ عظیمی که بر اثر کمبود منابع در مریخ به راه افتاده است.

71cy9OZtdXL._SL1500_

دیگر 200 سالی میشود که انسان ها ساکن مریخ هستند و این سیاره توسط چند رژیم حکمرانی میشود که همیشه بر سر منابع جنگ در مریخ برپا است و شما در نقش یک تکنومنسر با نام زکریا وارد بازی میشود.تکنومنسر ها کسانی هستند که از زمان نوجوانی با گذراندن آموزش های لازم میتوانند جریان الکتریسیته را از بدن خود عبور دهند و به گونه ای یکی از زیرمجموعه های Black Mage در بازی های نقش آفرینی لقب بگیرند.

71U0AbqhChL._SL1500_

شما در یک جهان باز در سیاره مریخ هستید که روند داستانی و تصمیمات کاملا بر عهده ی خودتان است و پس از چند ساعت پیشروی در داستان زکریا به عنوان یک خائن مجبور به ترک سرزمینش میشود و این زمانی است که داستان و سفر او با ما استارت میخورد.

81GlIMMxXvL._SL1500_

تکنومنسر یک سیستم مبارزه غنی و یک سیستم پیشرفت در 4 شاخه ی Rouge، Warrior,Technomancy Guardian و  3 سبک مبارزه Guardian و Rogue و Warrior  را دارد و همچنین قابلیت های عرف بازی های نقش آفرینی امروزی مانند ساخت اسلحه و زره نیز در این عنوان وجود دارد.شما قابلیت این را دارید که از NPC ها همراهانی را در طول مبارزات انتخاب کنید و حتی مانند بازی های بتزدا و ویچر نیاز به استراحت و دارو و غذا پیدا خواهید کرد و در نهایت پس از یک سفر طولانی و پرخطر به یکی از 4 پایان بازی دست پیدا کنید.

81RfTpCHvLL._SL1500_

به عنوان ختم کلام باید عرض کنیم که این بازی بدرد کسانی میخورد که دلشان برای یک آرپی جی گسترده و سخت تنگ شده است میخورد زیرا که مبارزات این عنوان به شدت چالش برانگیز است.

 

 

( 0 نظر )