Tearaway: Unfolded

برند:

بعد از ریمستر های کنسول PS3 حالا نوبت به عرضه یکی از ریمستر های کنسول پلی استیشن ویتا یعنی بازی Tearaway با پسوند Unfolded برای پلی استیشن 4 رسید…

این را باید عرض کنیم که Unfolded فراتر از یک ریمستر میباشد.

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: , برچسب: ,

خرید عنوان انحصاری پلی استیشن 4 Tearaway Unfolded

عنوان منحصر به فرد کنسول های نسل هشتم

Media Molcule  را باید خلاق ترین استدیو زیر مجموعه سونی دانست این استدیو با خلق Little Big Planet سبک جدیدی از ویدیو گیم را به جهان نشان داد عنوانی که هنوزم که هنوزه هر روز رکورد های جدیدی از خود باقی میگذارد حتی Dreams که به تازگی توسط این استدیو معرفی شده است به یکی از عناوین مورد انتظار سال 2016 تبدیل شده است که با توجه به کارنامه درخشان Media Molcule عجیب نیست.
Tearaway عنوانی بود که مدیا مولکول برای کنسول دستی پلی استیشن ویتا ساخت که واقعا فراتر از انتظار ظاهر شد و تبدیل به یکی از عناوینی شد که گیمر ها را به خرید این کنسول متقاعد میکرد. Unfolded را در واقع با توجه به تغییرات گسترده اش باید بازسازی نسخه Tearaway برای کنسول پلی استیشن 4 دانست تا یک ریمستر با یک جهش گرافیکی.

Atoi یاIota (تفاوت نام برای شخصیت مذکر و مونث است)نامه رسان کاغذی داستان ماست که اتفاقا  از نظر ظاهری نیز شبیه پاکت نامه کاغذی  میباشد وظیفه ی او رساندن پیام های مخفی  در داخل دنیای نیمه باز این عنوان میباشد که در این راه باید با دشمنان زیادی بجنگد و معماهای پیچیده و البته جذاب و منحصر به فردی را حل کند.

در واقع تلفیق سبک پلتفرمر و معماهای فیزیکی و کاغذی  و قابلیت های Dualshock 4 مخلوطی دلچسب را به ارمغان آورده است.

اگر تیراوی را بر روی ویتا بازی کرده باشید در جریان هستید که پد لمسی این کنسول نقش بسیار پر رنگی را در گیم پلی ایفا میکرد در نسخه پی اس فور تمام آن قابلیت ها بوسیله تاچ پد کنترلر پی اس 4 انجام میشود و کارهای مثل برش و تا کردن و نقاشی کشیدن تماما به وسیله تاچ پد انجام میشود.در بعضی از مکان های بازی باید با استفاده از نور لایت بار کنترلر مکان های جدید را کشف کنید و اگر دوربین پلی استیشن 4 یا اپلیکیشن تلفن های همراه پلی استیشن را دارید میتوانید نقاشی و طراحی های خود را نیز وارد بازی کنید.از قابلیت های سنسور حرکتی کنترلر نیز میتوانید در هدایت باد و کاراکتر نیز استفاده کنید.

گرافیک بازی با توجه به قدرت کنسول های خانگی نیز بهینه شده است و از وضوح 1080p و نرخ 60 فریم بر ثانیه بهره میبرد.

اگر این روز های از خون ریزی ها و خشونت خسته شدید و قصد دارید ذهن خود را با یک فضای دل انگیز و معماهای منحصر به فرد پر کنید و منتظر یک تجربه جادویی هستید  بهترین انتخاب شما Tearaway Unfolded عنوان انحصاری Playstation 4 است.

تصاویر بازی:

 

Region

,

( 2 نظر )