Plants Vs Zombies:Garden Warfare 2

370,000 تومان680,000 تومان

برند:

چرا به ذهن کسی خطور نکرده بود که میشد جلوی زامبی ها را با گل گیاه گرفت!!
Plants Vs Zombies دلیلی بود که باعث شد Popcap راه صدساله را یک شبه برود که انقدر این بازی موفق ظاهر شد  بر روی همه ی دستگاه های الکترونیکی منتشر شد و EA این استدیو را با مبلغ هنگفتی خرید.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

خرید بازی Plants Vs Zombies:Garden Warfare 2 برای پلی استیشن 4-Playstation 4

Brainnnnnnzzzzz…!

 

Untitled-1

با وجود EA سری شوتر سوم شخص مولتی پلیر با نام Garden Warfare متولد شد که شماره اولش بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم عرضه شد و با فضای فانتزی گونه و کلی سنت شکنی به یک عنوان سرگرم کننده بدیل شد.

71j33wc21ML._SL1500_

این بار دیگر قرار است که گیاهان به زامبی ها حمله کنند چون آنها خانه ی گیاه ها را به وسیله تکنولوژی دکتر Zomboss  تصرف کرده اندحتی نام آن را از Suburbia به  Zomburbia تغییر داده اند  گیاهانی که باید همیشه دفاع میکردند اینبار باید به جنگ زامبی ها برای پس گرفتن خانه بروند در این راهCrazy Dave رهبر گیاهان و دکتر  Zomboss رهبر زامبی ها قرار است این نبرد را هدایت کنند.

71SiYXwFDWL._SL1360_

این را بدانید این نبرد این بار به شدت حیثیتی است که به طوری که تمامی گیاه ها و زامبی ها قرار است در آن شرکت کنند و حدود 14 کلاس و 100 گیاه و زامبی مختلف قرار است در 12 مپ مختلف به جنگ بپردازند و تمامی کاراکتر های شماره های قبلی نیز در آن نیز وجود دارند.

81DtmBQc9XL._SL1500_

اساس گیم پلی و کنترل بر پایه نسخه اول است اما در این راه بسیاری گیاه و زامبی و کلاس جدید و 12 مپ جدید  و حالت های جدید بوجود آمده اند.یکی از حالت های جدید با نام Herbal Assault  میباشد که از 24 بازیکن همزمان پشتیبانی میکند و با توجه به تریلر ها و ویدیو ها یک میدان نبرد شلوغ و هیجان انگیز و رنگارنگ را بوجود آورده است همچنین در بخش Defend Zamburbia میتوانید به کوآپ 4 نفره بپردازید.

PVZGW2_Release_screen
این بازی همچنین حالت کواپ Split-Screen و آفلاین را نیز شامل میشود که میتوانید تمامی حالت ها را به صورت چند نفره و آفلاین بدون نیاز به اشتراک Gold یا Plus تجربه کنید.

rrrr

اگر یک شوتر سوم شخص  پر از هیجان و طنز و خنده و رنگارنگ و نبردهای عظیم آنلاین را میخواهید Garden Warfare را به هیچ وجه از دست ندهید.

1280x720-aT_

 *برای تجربه ی این بازی اتصال دائمی به شبکه نیاز است

Region 2

 

Save

سازنده

PopCap Games

ناشر

Electronic Arts

پلتفورم

Microsoft Windows PlayStation 4 Xbox One

سبک

Third-person shooter شوتر سوم شخص

حالت

Single-player, multiplayer, co-op

درجه سنی

Everyone بالای شش سال

تاریخ عرضه

February 23, 2016 4 اسفند 1394

Region

,

370,000 تومان680,000 تومان
( 8 نظر )