Overwatch

450,000 تومان

برند:

به حافظه تان رجوع کنید,آیا بیاد دارید که کمپانی Blizzard بازی ناموفق روانه بازار کرده باشد؟! جواب شما خیر است, انگار راست میگویند که بلیزارد بلد نیست بازی بد بسازد.
.Diablo,Warcraft,Starcraft,World Of Warcraft و… همه برای خودشان شاهکارهایی بودند که نسل های مختلف انسان ها با آنها به بلوغ رسیدند اما الان قرار است با Overwatch کاملا بالغ شویم زیرا اورواچ هم دست کمی از بازی های قبلی بلیزارد ندارد.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

خرید بازی Overwatch برای پلی استیشن 4-Playstation 4
بلیزارد بازی بد نمیسازد…

Overwatch-logo

درست است بلیزاد با عرضه Overwatch دقیقا قلب عاشق ما را نشانه رفته است که باید بگوییم بله ما عاشق شدیم.

Magnificent-Overwatch-Wallpaper
آینده نزدیک است آیا آماده هستید؟!
داستان اورواچ در آینده ای نزدیک رخ میدهد یعنی زمانی که انسان ها تحت سلطه ی هوش مصنوعی قرار گرفته اند و همین دلیل میشود که ربات ها سر از پا نشناسند و دست به قتل عام و از بین بردن انسان ها بزنند و در این میان اتحادیه بین الملل گروهی با نام Overwatch تشکیل میدهد.
سالها میگذرد و مثل تمامی سازمان ها فساد و طمع گروه اورواچ را فرا میگیرد و اعتماد مردم نیز نسبت به کسانی که روزی فرشته ی نجات آنها بودند کمرنگ میشود و این قضیه جدی میشود تا اینکه پایگاه اصلی اورواچ منفجر میشود و ازبین میرود و همین شروع داستان بازی میشود.

Overwatch-5

نبرد شما میدانی جنگی در آینده است جایی که در میان سربازان و دانشمندان و ماجراجویان باید به نبرد بپردازید.فیزیک را در دست خود بگیرید بعد زمان را بشکافید برای حریفان خود اسلحه های خارق العاده را بیرون بکشید و چشمه ای از مهارت های ناب کاراکترتان را به رخ آنها بکشید خلاصه در قالب یک قهرمان ,قهرمان دنیای Overwatch بشوید.

810NcWUYJEL._SL1500_

اصلا با خواندن متن بالا تعجب نکنید زیرا در اورواچ از این گونه مسائل زیاد است چون شما در قالب 21 قهرمان میتوانید وارد بازی شوید و باید در دو تیم 6 نفره در میدان های جنگی که مانند مکان های واقعی(اهرام ثلاثه مصر و ژاپن فئودال و…) به مبارزه برپردازید.که هر کدام ازکاراکترها استیل و سبک مبارزه خاص خود را دارند و از اینها مهم تر هر کدام از انها دارای مهارت هایی هستند که قابل ارتقا هستند.هر قهرمان دارای یک پیش زمینه داستانی برای ورود به این میدان جنگ است و هدف خاصی را دنبال میکند و با 21 قهرمانی روبرو هستیم که پس از بازی با هرکدام عاشقش میشوید.

71yomEY5AcL._SL1500_قهرمانان در 4 دسته قرار میگیرند دسته تهاجمی و تدافعی و پشتیبانی و ساپورت که با توجه به سبک آنها میتوانید در موقعیت های مختلف از آنها استفاده کنید و در 4 حالت به بازی بپردازید گرچه طبق گفته بلیزارد در آینده هم تعداد کاراکتر ها و هم تعداد مپ ها و هم تعداد حالت های بازی زیاد میشوند.

Overwatch-1

پشتیبانی

Overwatch-2

تهاجمی

Overwatch-3

تانک

Overwatch-4

تدافعی

نکته ی دیگر طراحی خاص و شخصیت پردازی فانتزی این قهرمانان است مثلا شما در نقش گوریل عینکی دانشمند قرار میگیرید و یا در نقش یک هفت تیر کش وسترن و یا در نقش یک ربات راهب که نقش هیلر تیم را دارد.یکی از سخت ترین کارها در بازیسازی مخصوصا در زمینه بازی های رقابتی آنلاین ایجاد بالانس بین کاراکتر ها و یونیت های قابل کنترل است. که این تعادل باید در هر زمینه ای مانند میزان سلامتی و زره و قدرت و مهارت ها و… خیلی چیزها ایجاد شود و بلیزارد چند ماه آخر را مشغول این موضوع بود و آن ورژن بتا که 9.7 میلیون پلیر از آن لذت بردند برای همین منظور بود.

Overwatch-7
کار تیمی در این بازی نیز حرف اول رو میزند و شما باید تاکتیک مناسب و البته استفاده از کاراکتر مناسب را سرمشق خود قرار دهید به طور مثال یک سوییچ کردن به هیرویی که قابلیت پرواز را دارد شاید بتواند در کمترین زمان سبب پیروزی تیم شما شود و این را بدانید اورواچ به شدت سریع است و تصمیم های آنی را میطلبد و این را بدانید آنقدر در این بازی متغیر های خاص وجود دارد که اصلا طعم تکرار را در آن احساس نخواهید کرد و فقط فقط لذت زیر زبان شما خواهد بود.

81Tj9jz81SL._SL1500_

حس طنز و خشونت و حماسه  و انتقام با هم یک معجون دلچسب را هدیه داده اند و بلیزارد دنیای بزرگی را از پایه مانند وارکرفت چیده است و به آن شاخ و برگ داده است.

Region

,

سازنده

Blizzard Entertainment

ناشر

Blizzard Entertainment

سبک

First-person shooter

پلتفورم

Microsoft Windows PlayStation 4 Xbox One

Mode

Multiplayer

درجه سنی

Teen بالای 13 سال

تاریخ عرضه

May 24, 2016 4 خرداد 1395

450,000 تومان
( 12 نظر )