One Piece Pirate Warriors 3

برند:

مگر میشود گروه کلاه حصیری ها را دوست نداشت ؟لوفی سر به هوا و یوسوپ ترسو و سانجی عاشق و زورو خونسرد و فرانکی دیوانه و…تمامی 9 نفر گروه دزد دریایی که قرار است روزی پادشاه دزدان دریایی در گرند لاین شود و گنج وان پیس را بدست آورد…

پس همگی بزنید بریم گرند لاین و نا کا ما (یار )لوفی شویم.

خرید بازی انحصاری One Piece Pirate Warriors 3 برای پلی استیشن 4 Playstation 4

به همراه کلاه حصیری ها به دنبال گنجینه وان پیس

 

انیمه بلند وان پیس را باید یکی از بهترین انیمه های تاریخ دانست که از سال 1997هفتگی پخش میشود و یک شنبه ها تمام انیمه بازان و دزد دریایی های کل کره خاکی منتظر ژاپن هستند تا بار دیگر با دوستان خود دیدار کنند در کشور عزیزمان نیز این انیمه طرفداران پر و پا قرصی را نیز داراست.

داستان این عنوان از جدایی لوفی از زادگاهش تا اخرین آرک انیمه یعنی Dress Rosa یعنی اخرین قسمت پخش شده دنبال میشود مطمئنا همین هیجان که باید کل قسمت ها و لحظات خاطره انگیز انیمه را در قالب بازی زنده کنید را حس میکنید چی بهتر از این که با لوفی Gumo Gumo no Pistol  بزنیم .خیلی از کاراکتر های جدید مثل سابو و دون فلامینگو و لا و فوجیتورا و …. نیز به این عنوان اضافه شده اند.

سبک بازی را باید شبیه سری Dynasty Warriors دانست با این تفاوت که شما قابلیت کنترل شخصیت های زیادی از انیمه با فنون و حرکات خاص آنها را دارید و به لطف  قدرت کنسول PS4 سازندگان توانستند صحنه های عظیم و شلوغ را به تصویر بکشند که با افکت های تصویر خاص دقیقا به مانند یه انیمه تعاملی جلوه میدهد.

اگر شما هم با دیدن انیمه روزی مانند لوفی قصد داشتید پادشاه دزدان دریایی شوید حالا وقت آن است که دست به کار شوید.

تصاویر بازی:

( 2 نظر )